X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Antoni Macierewicz: czeka nas ciężka i trudna kampania prezydencka

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 08:50
– Będzie wymagała dużego zaangażowania Andrzeja Dudy – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Antoni Macierewicz, poseł PiS i były minister obrony narodowej.
Audio
  • Antoni Macierewicz o kampanii prezydenckiej (Salon polityczny Trójki)

Prezydent wyznaczył Antoniego Macierewicza na marszałka seniora Sejmu, a Barbarę Borys-Damięcką na marszałka seniora Senatu. Pierwsze posiedzenie Sejmu odbędzie się 12 listopada o godz. 12.00, Senatu – tego samego dnia o godzinie 16.00.

O swojej nowej funkcji mówił w "Salonie politycznym Trójki" Antoni Macierewicz, poseł PiS i były minister obrony narodowej. – Jesteśmy po dosyć niezwykłych wyborach. W przeszłości naród nie decydował się powierzyć władzy jednej formacji patriotycznej – stwierdził Antoni Macierewicz. 

macierewicz borys 1200.jpg
Prezydent wyznaczył marszałków seniorów Sejmu i Senatu

– Mało się podkreśla element tego, jak bardzo ujawniła się po tych czterech latach nowa jakość narodu polskiego. My jesteśmy zupełnie innym społeczeństwem, niż było to wcześniej. To jest pokłosie politycznych przemian, jakie są zasługą PiS – dodał. 

"Nie zaskoczyła mnie decyzja Donalda Tuska"

Były szef MON skomentował również decyzję Donalda Tuska o niestartowaniu w wyborach prezydenckich. – Nie zaskoczyła mnie ta decyzja. Może jedynie forma jej ogłoszenia – stwierdził Antoni Macierewicz. 

Według niego Andrzeja Dudę czeka trudna kampania prezydencka. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Antoni Macierewicz (poseł PiS, były szef MON)
Data emisji: 5.11.2019
Godzina emisji: 8.14

kad/kw

Czytaj także

Andrzej Zybertowicz: Birgfellner nie wie, co ma mówić, żeby to brzmiało rozsądnie

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 09:40
- Pan Birgfellner się pogubił i zagubiony znalazł złych doradców, którzy postanowili zrobić wielką dźwignię polityczną z jego sytuacji. On jest główną ofiarą tego przedsięwzięcia - powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Andrzej Zybertowicz. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Sasin: taka sama liczba resortów dla naszych koalicjantów

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2019 09:16
– Toczą się różne rozmowy ze mną i innymi politykami. Na tym polega ten proces. Decyzji personalnych nie ma, będzie je ogłaszał premier Mateusz Morawiecki – w "Salonie politycznym Trójki" mówił o zmianach w rządzie wicepremier Jacek Sasin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Sellin: Donald Tusk jest dosyć toksycznym politykiem

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2019 08:30
– Donald Tusk od czasu swojej klęski prezydenckiej w 2005 roku w konfrontacji z Lechem Kaczyńskim zainfekował polską politykę złymi emocjami – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Jarosław Sellin, wiceminister kultury.
rozwiń zwiń