X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef KPRM o exposé: będzie poświęcone wyzwaniom stojącym przed Polską w przyszłości

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 08:26
- Będzie to nakreślenie wizji rozwoju Polski nie tylko na najbliższe cztery lata, ale także na przyszłość - powiedział w Trójce o exposé premiera szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.
Audio
  • Michał Dworczyk o expose: będzie to nakreślenie wizji rozwoju Polski nie tylko na najbliższe cztery lata (Salon polityczny Trójki)

Gość "Salonu politycznego Trójki podkreślił, że premier Mateusz Morawiecki nie będzie próbował pobić rekordu długości wystąpienia Donalda Tuska, jego exposé powinno potrwać około godziny.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Oczywiście znajdą się tam wątki związane z podsumowaniem tych działań, które przez ostatnie 4 lata rząd PiS realizował, ale jednak exposé będzie poświęcone wyzwaniom, które stają przed Polską w przyszłości. Jest ich bardzo dużo, dotyczą polityki międzynarodowej, gospodarki, demografii – powiedział Michał Dworczyk.

Odnosząc się do kwestii dzietności minister zaznaczył, że ważny jest program 500+, "ale na pewno niewystarczający". – Wskaźnik dzietności w Polsce to 1,32, jesteśmy niestety w ogonie nie tylko krajów UE, ale w ogóle na świecie – wyjaśnił. Dodał, że nie będzie uprzedzał wystąpienia premiera, ale ta problematyka się w nim z pewnością znajdzie.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której poruszono temat postępowania TSUE w sprawie Polski oraz zrównoważonego budżetu.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz.
Gość: Michał Dworczyk (szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów)
Data emisji: 19.11.2019
Godzina emisji: 8.13

kk/ml

Czytaj także

Michał Dworczyk: Mateusz Morawiecki nadal będzie premierem

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 08:50
- Premier Mateusz Morawiecki stworzył, a potem kierował bardzo sprawnym rządem. Jego zaangażowanie na forum międzynarodowym, a także krajowym zostało dostrzeżone niemal przez wszystkich - mówił w "Sygnałach dnia" szef KPRM Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto szefem Ministerstwa Sportu? Michał Dworczyk: jest dwóch pretendentów

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 07:31
- W tej chwili jest dwóch kandydatów na ministra sportu - powiedział "Super Expressowi" szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk. Zaznaczył jednak, że ws. obsady tego resortu premier poinformuje w stosownym momencie.
rozwiń zwiń