Krzysztof Bosak: bojkot wyborów to nieodpowiedzialne działanie

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 08:55
– Nie zamierzam się włączać w żadne bojkoty inicjowane przez Platformę Obywatelską – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta.
Audio
  • Krzysztof Bosak o możliwości bojkotu wyborów przez kandydatów (Salon polityczny Trójki)
Krzysztof Bosak
Krzysztof BosakFoto: PR

Poseł Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta powiedział w Programie 3 Polskiego Radia, że nie zamierza wycofywać się z kandydowania. O bojkot wyborów apelowała kandydatka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska. 

– Uważam, że to nieodpowiedzialne działanie. Małgorzata Kidawa-Błońska chce wyjść z twarzą z sytuacji, gdy kampania jej nie idzie i szuka pretekstu, by się z niej trochę wycofać – powiedział polityk Konfederacji.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

senat 1200.jpg
Walka z pandemią koronawirusa. Dziś Senat zajmie się "tarczą antykryzysową"

Krzysztof Bosak powiedział, też że podczas głosowania w Sejmie nad ustawami wchodzącymi w skład tarczy antykryzysowej Konfederacja wstrzymała się od głosu, bo nie ze wszystkimi zapisami się zgadza, ale partia popiera szybkie przyjęcie całego pakietu.

– Uważamy "tarczę antykryzysową" za niewystarczającą i nadmiernie biurokratyczną, ale wstrzymywanie jej z powodów politycznych jest niepotrzebne – mówił Krzysztof Bosak.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Krzysztof Bosak (kandydat Konfederacji na prezydenta)
Data emisji: 30.03.2020
Godzina emisji: 8.14

IAR/ml

Czytaj także

Krzysztof Bosak: Andrzej Duda przez pięć lat autoryzował lewicową politykę PiS

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 08:55
– Bardzo bym chciał, aby w tych wyborach prawicowi wyborcy mieli alternatywę dla Andrzeja Dudy, który przez pięć lat autoryzował w wielu obszarach lewicową politykę Prawa i Sprawiedliwości – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kidawa-Błońska zawiesza kampanię. Szef sztabu Biedronia: to polityczna emerytura

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2020 22:02
- Wycofanie się z aktywności jako kandydatka i skupienie na mandacie poselskim to jest jak polityczna emerytura, symboliczny zjazd do Sulejówka - ocenił decyzję Małgorzaty Kidawy-Błońskiej Tomasz Trela, szef sztabu kandydata Lewicy na prezydenta Roberta Biedronia. Do pomysłu odnieśli się też inni kandydaci.
rozwiń zwiń