X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najlepiej z Platformą

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 09:11
Adam Struzik (PSL): W ciągu ostatnich 12 lat tworzyliśmy koalicje z SLD, PiS i PO. Z tych trzech najspokojniejsza i najbardziej konstruktywna była ta z Platformą.
Audio

Zdaniem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika (PSL), możliwa jest koalicja PO-PSL w większości sejmików wojewódzkich.

Prawdopodobnie w dwóch województwach, na Opolszczyźnie i Podkarpaciu, trzeba będzie stworzyć unię z jeszcze jednym ugrupowaniem. – W Opolu już w tej chwili funkcjonuje koalicja PO, PSL i Mniejszości Niemieckiej, a na Podkarpaciu zaprosimy SLD – powiedział.

Struzik podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość, także w regionach, stało się mało atrakcyjnym partnerem. Jako powody wymienił tu wojowniczą postawę i konflikty wewnątrz partii, a także odchodzenie członków PiS także na poziomie regionalnym. – Coś takiego dzieje się w tej partii, że ciężko z nimi współpracować – wyjaśnił.

Adam Struzik w minionych wyborach samorządowych zdobył prawdopodobnie największą ilość głosów spośród wszystkich kandydujących.

W "Salonie politycznym Trójki" powiedział, że jest to sukces całego Polskiego Stronnictwa Ludowego, a on sam chętnie podejmie zadania marszałka po raz kolejny. - Dziewięć lat wypełniam funkcję marszałka, mam doświadczenie i wiedzę, nie będę się krygował, i tym razem jestem do dyspozycji.

Struzik podkreślił, że PSL jest partią opartą na samorządach, najlepsze wyniki osiągającą  w powiatach i gminach. Choć w wyścigu do foteli prezydenckich wciąż trudno im się przebić, nie zamierzają rezygnować. – Będziemy konsekwentni, będziemy budowali naszą „firmę” również w miastach - powiedział.

Co Adam Struzik sądzi o nowo powstałej partii Polska Jest Najważniejsza i zaproszeniu Wojciecha Jaruzelskiego do RBN oraz co oznacza „janosikowe”?  

Aby wysłuchać rozmowy  „Najlepiej z PO”, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie „Posłuchaj” w ramce powyżej.

 

Audycji "Salon polityczny Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o godz. 8.13. Zapraszamy.

Czytaj także

Dość "janosikowego"! Wniosek w Trybunale

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2010 21:02
W Trybunale Konstytucyjnym złożono wniosek Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika o stwierdzenie niezgodności z konstytucją przepisów dotyczących „janosikowego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

PSL łączy, PSL zyska

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2010 09:32
Janusz Piechociński (PSL): PO i PiS dzielą Polaków na lepszych i gorszych, my staramy się łączyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa to nie tylko centrum

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2010 09:06
Danuta Bodzek (PSL): Stolica to również inne dzielnice, często zaniedbane, do których trzeba dojechać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W PSL wybuch entuzjazmu

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 12:53
Aleksander Sopliński (PSL): Po dobrym wyniku w wyborach samorządowych czujemy się silniej w koalicji rządowej.
rozwiń zwiń