X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Termin nie jest najważniejszy

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 09:16
Waldemar Pawlak, minister gospodarki: Do debiutu giełdowego Jastrzębskiej Spółki Węglowej dojdzie, gdy będzie porozumienie ze związkowcami. Zależy nam, by spółkę sprzedać dobrze.
Audio

- Ważne, by te rozmowy toczyły się  bezpośrednio z zarządem spółki oraz osobami prowadzącymi tę prywatyzację – powiedział Waldemar Pawlak w "Salonie politycznym Trójki". Dodał, że w tej sprawie pojawia się zbyt dużo nieprawdziwych wiadomości w mediach.

Minister gospodarki podkreślił, że nie chodzi o to, by spółkę sprzedać jak najszybciej, ale korzystnie. – To, co robię nie jest blokadą prywatyzacji, ale kładzenie nacisku na to, by była dobra. Dziś dyskusja toczy się wokół jej terminu i warunków – dodał.

Szef PSL uważa, że głównym celem prywatyzacji nie jest wyprzedaż, ale poprawa efektywności gospodarki. – Prywatyzacja jest potrzebna wtedy, gdy poprawia się ogólna jakość zarządzania firmą i funkcjonowania gospodarki, jako całości - powiedział

*Dziś minister gospodarki Waldemar Pawlak spotka się z ministrem gospodarki Aleksandrem Gradem w sprawie prywatyzacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Aby usłyszeć, jak Waldemar Pawlak ocenia pracę ministra skarbu Aleksandra Grada i czy jego partia chce kontynuować koalicję z PO, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Audycji "Salon polityczny Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o godz. 8.13. Zapraszamy.


(asz)

Czytaj także

Wznowiono rozmowy w JSW

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 15:12
Związkowcy, pracodawca, przedstawiciele rządu i wojewoda wznowili w Katowicach rozmowy na temat sytuacji w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"JSW będzie lokomotywą polskiej giełdy"

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 14:18
Wiceminister skarbu Krzysztof Walenczak próbuje przekonać w Katowicach związkowców Jastrzębskiej Spółki Węglowej do zgody w sprawie postulatów pracowniczych i prywatyzacji firmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pracownicy JSW mogą dostać 19 proc. spółki

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 16:59
Do 5 maja związkowcy JSW mają otrzymać i przeanalizować dokumenty związane z upublicznieniem spółki
rozwiń zwiń

Czytaj także

W JSW kolejne referendum?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 18:31
Szef komitetu strajkującego w JSW, Sławomir Kozłowski poinformował o możliwości przeprowadzenia kolejnego referendum w spółce.
rozwiń zwiń