X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziennikarze Polskiego Radia odznaczeni

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2012 15:59
Minister Obrony Narodowej wręczył dziennikarzom Polskiego Radia medale "Za zasługi dla obronności kraju".
Audio
  • Dziennikarze Polskiego Radia odznaczeni - materiał Ewy Kwaśnik (PR1)
Dziennikarze Polskiego Radia odznaczeni przez ministra MON medalami Za zasługi dla obronności kraju
Dziennikarze Polskiego Radia odznaczeni przez ministra MON medalami "Za zasługi dla obronności kraju" Foto: (fot. Wojciech Kusiński PR)

Minister Tomasz Siemoniak mówił, że Polskie Radio, które jako instytucja też otrzymało złoty medal "Za zasługi dla obronności kraju", rzetelnie przekazuje informacje na temat działalności wojska. Siemoniak dodał, że decyzja o uhonorowaniu Polskiego Radia i jego dziennikarzy jest wyrazem wdzięczności od ministerstwa obrony narodowej i wojska.
Złotymi medalami uhonorowano dziennikarzy: Romana Czejarka, Krzysztofa Klimaszewskiego, Pawła Mathię, Aleksandra Mazura, Andrzeja Nabiałczyka oraz Ernesta Zozunia.
Srebrny medal "Za zasługi dla obronności kraju" otrzymali: Wojciech Cegielski, Agnieszka Drążkiewicz, Janusz Kukuła, Paweł Lekki, Krzysztof Michalski, Wiesław Molak, Irena Piłatowska-Mądry, Jacek Szymanowski, Tomasz Zimoch oraz Michał Żakowski.
Brązowy medal "Za zasługi dla obronności kraju" otrzymali: Aldona Archutowska, Piotr Baron, Kamil Dąbrowa, Grzegorz Gałka, Wojciech Jedliński, Magdalena Jethon, Radosław Kazimierski, Andrzej Klewiado, Jarosław Kociszewski, Aneta Korczak, Waldemar Listowski, Beata Michniewicz, Wojciech Mikulski, Marek Niedźwiecki, Michał Olszański, Karolina Rożej, Mariusz Syta i Daniel Wydrych.

Dziennikarz Informacyjnej Agencji Radiowej, Wojciech Cegielski podkreślał, że medali nie byłoby, gdyby nie praca ludzi, których nie słychać w eterze. Chodzi o techników, kierowców, wydawców czy pracowników administracji.
Jarosław Kociszewski, jako dziennikarz, wielokrotnie wyjeżdżał w miejsca, gdzie stacjonują polscy żołnierze. Jego zdaniem praca korespondenta jest wymagająca, czasami niebezpieczna i wymaga od dziennikarza dużo cierpliwości.

Zobacz galerię - dzień na zdjęciach>>>

Czytaj także

Prezydent odznaczył wieloletnią dziennikarkę Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 16:29
Janina Jankowska została odznaczona w czasie uroczystości wręczenia orderów i odznaczeń państwowych dziennikarzom i osobom zasłużonym dla wolności słowa i wolnych mediów
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziennikarki Polskiego Radia wyróżnione przez UW

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2011 11:03
Katarzyna Kobylecka z radiowej Jedynki oraz Hanna Dołęgowska, dziennikarka Czwórki - Radia z Wizją, zostały nagrodzone jubileuszowymi medalami Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pracownicy Polskiego Radia odznaczeni przez Prezydenta RP

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 16:00
rozwiń zwiń