Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2007 09:00
Politolodzy zapowiadali ostrą kampanię. I nie mylili się. Czy jest także merytoryczna? Zapraszam do posłuchania opinii publicystów i polityków.Salon prasowy: Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej, Stanisław Janecki z "Wprost", Tomasz Wróblewski z "Polskapresse" i Piotr Zaremba z "Dziennika".
Audio

Salon polityczny: wicemarszałek Sejmu Bronisław Komorowski z PO, wicemarszałek senatu Krzysztof Putra z PiS,  Roman Giertych - lider LPR , Ryszard Kalisz z LiD, Janusz Maksymiuk z Samoobrony i Marek Sawicki z PSL.

Zapraszam - Beata Michniewicz

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2009 09:00
Salon polityczny- pos. Jarosław Gowin z PO, wicemarszałkowie Sejmu Jarosław Kalinowski z PSL Krzysztof Putra z PiS i Jerzy Szmajdziński z SLD oraz i szef BBN Władysław Stasiak. Salon prasowy - Stanisław Janecki- red. nacz. "Wprost", Piotr Semka z "Rzeczpospolitej", Sławomir Sierakowski-szef "Krytyki Politycznej" i Jan Wróbel- Publicysta "Dziennika". Zapraszam. Beata Michniewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2010 09:00
W Salonie politycznym Paweł Graś, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Grzegorz Napieralski, SLD, Krzysztof Putra, PiS i Władysław Stasiak, BBN. W Salonie prasowym Wiesław Dębski, Trybuna, Piotr Gabryel, Rzeczpospolita, Andrzej Stankiewicz, Newsweek i Piotr Zaremba, Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń