Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2008 09:00
Gośćmi Salonu prasowego byli Seweryn Blumsztajn, Aleksander Smolar i historyk- prof. Dariusz Stola. Gośćmi Salonu politycznego byli Rafał Grupiński z Kancelarii Premiera (PO), wicemarszałek Sejmu- Jarosław Kalinowski (PSL), wicemarszalek Sejmu - Jerzy Szmajdziński (LiD), min. Władysław Stasiak - szef BBN i Przemysław Gosiewski - PiS.
Audio

Czytaj także

Instytut Pamięci Narodowej zaprasza na portal www.marzec1968.pl

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2008 21:47
Ruszył kolejny interaktywny portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej http://www.marzec1968.pl/ zawierający kompendium wiedzy na temat wydarzeń marca 1968 roku. To historia pokazana w nowoczesnej formie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rocznica Marca 68: studenci rozpędzeni przez ZOMO

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2010 06:54
Dziś mija 42. rocznica wydarzeń Marca 1968 roku - kryzysu politycznego, którego początek stanowiły rozruchy w ośrodkach akademickich, miedzy innymi w Warszawie i w Krakowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2008 09:00
Goście Salonu prasowego: Wiesław Dębski - Trybuna, Stanisław Janecki - Wprost, Piotr Semka - Rzeczpospolita i Piotr Zaremba - Dziennik. Goście Salonu Politycznego - Jarosław Kalinowski - PSL, Jerzy Szmajdziński - LiD, Jarosław Gowin - PO, Adam Bielan - PiS i szef BBN Władysław Stasiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2008 09:00
Porozmawiamy m.in. o tym, jak rząd podsumował się sam, o nowym sporze wokół przeszłości Lecha Wałęsy i o wielu innych sprawach. Gośćmi Salonu prasowego będą: Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Stanisław Janecki z "Wprost" i Marek Zając z dziennika "Polska". Po dziesiątej w Salonie politycznym dyskusja z udziałem Jarosława Gowina z PO, wicemarszałka Sejmu Jarosława Kalinowskiego z PSL, Pawła Kowala z PiS i wicemarszałka Sejmu Jerzego Szmajdzińskiego z Lewicy. Zaprasza
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2008 09:00
Gośćmi Salonu prasowego będą: Wiesław Dębski z "Trybuny", Stanisław Janecki z tygodnika "Wprost" Piotr Semka z "Rzeczpospolitej" i Andrzej Stankiewicz z "Newsweeka". W Salonie politycznym spotkają się: min. Rafał Grupiński z Kancelarii Premiera (PO), szef BBN - Władysław Stasiak, wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski (PSL), wicemarszałek Sejmu Krzysztof Putra - PiS, szef klubu Lewica Wojciech Olejniczak.
rozwiń zwiń