Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
Audio

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Bartosz Arłukowicz z SLD, Adam Bielan z PiS, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski z PSL i Witold Waszczykowski, zastepca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W Salonie prasowym na śniadaniu spotkali się publicyści: Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Andrzej Stankiewicz z tygodnika "Newsweek" i Piotr Zaremba z "Polska The Times".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2010 09:00
W Salonie politycznym: Bartosz Arłukowicz z SLD, Adam Bielan z PiS, Jarosław Gowin z PO i Jarosław Kalinowski z PSL. W Salonie prasowym: Michał Krzymowski, Janusz Rolicki z "Fakt" i Andrzej Stankiewicz, tygodnik "Newsweek" i Marcin Wojciechowski z "Gazety Wyborczej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2010 09:00
Gośćmi Salonu politycznego Trójki byli dziś Adam Bielan, europoseł z PiS, Paweł Graś, rzecznik PO, Ryszard Kalisz SLD i Marek Sawicki z PSL. W Salonie prasowym Trójki wydarzenia polityczne komentowali: Maciej Gdula z "Krytyki politycznej", Piotr Semka z "Rzeczpospolitej", Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej" i Piotr Zaremba z "Polska The Times".
rozwiń zwiń