X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Expose Ewy Kopacz. "Będzie przemawiała ustami Donalda Tuska"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 18:59
W środę od godzinie 10 premier Ewa Kopacz będzie przedstawiać program działań rządu wraz z wnioskiem o udzielenie wotum zaufania. O czym będzie mówić? W "Pulsie Trójki” zastanawiali się nad tym Sławomir Kopyciński i Andrzej Romanek.
Audio
  • Expose Ewy Kopacz. "Będzie przemawiała ustami Donalda Tuska" (Puls Trójki)
Premier Ewa Kopacz, wicepremier i minister obrony Tomasz Siemoniak oraz minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna przed posiedzeniem rządu
Premier Ewa Kopacz, wicepremier i minister obrony Tomasz Siemoniak oraz minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna przed posiedzeniem rząduFoto: PAP/Radek Pietruszka

Sławomir Kopyciński z Twojego Ruchu powiedział w "Pulsie Trójki", że liczy, że to, co zapowie Ewa Kopacz będzie realizowane w najbliższej przyszłości, gdyż rząd ten będzie trwać jedynie przez 12 miesięcy. Chciałby podczas jej expose usłyszeć o naprawie systemu emerytalnego, likwidacji KRUS-u, problemach służby zdrowia, wyznaczeniu mapy drogowej i wejścia do strefy euro.
Mówił o tym, że należy dać premier 100 dni spokojnej pracy. - Mam nadzieję, że pani premier nie będzie rozliczać - mówił odnosząc się do pracy byłego szefa rządu Donalda Tuska.

Więcej interesujących dyskusji znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy" "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Andrzej Romanek z klubu Sprawiedliwa Polska powiedział, że odnosi wrażenie, że Kopacz będzie "przemawiała ustami Donalda Tuska". - Nie spodziewam się niczego ożywczego  - dodał.
Poseł SP uważa, że ze względu na to, że nachodzący rok będzie wyborczy, Ewa Kopacz będzie jedynie kontynuować to, co nakreślił poprzedni premier i przygotowywać swoją partię do wyborów. Andrzej Romanek życzyłby sobie, by podczas expose podsumowała 7 lat rządów Tuska. - Dzięki temu pokazałaby swoją niezależność - dodał.
W radiowej Trójce mówił o obawach, że pod jej rządami może się zmienić polska polityka zagraniczna, przede wszystkim w kwestii Ukrainy.  
Sławomir Kopyciński i Andrzej Romanek mówili też o problemach polskiego górnictwa, a także o płacach na najwyższych szczeblach władzy i w spółkach skarbu państwa.
Rozmawiała Beata Michniewicz.

pp/mp

Czytaj także

Jan Krzysztof Bielecki zdradza szczegóły exposé Ewy Kopacz

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 12:04
Będzie szybko, dynamicznie, a wszystko potrwa krócej niż godzinę. Jan Krzysztof Bielecki zna i ujawnia niektóre szczegóły dotyczące jutrzejszego wystąpienia szefowej rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy rząd Ewy Kopacz będzie silnym i skutecznym gabinetem?

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:44
Jan Krzysztof Bielecki i Jacek Rostowski wraz z Ewą Kopacz pracowali nad expose pani premier. Będzie o obronności i bezpieczeństwie Polski, o gospodarce, o polityce prorodzinnej rządu...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Transmisja: wystąpienia klubów poselskich

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 17:17
Ewa Kopacz wygłosiła w Sejmie expose. Trwają wystąpienia poszczególnych klubów parlamentarnych. Zapraszamy do do słuchania transmisji!
rozwiń zwiń