X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Nocne Wilki przejadą przez Polskę?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 18:44
- Te osoby stwarzają zagrożenie - mówił w "Pulsie Trójki" Tomasz Czuwara. Odmiennego zdania był Wiktor Węgrzyn, który stwierdził, że "prowokacja jest organizowana przez stronę polską".
Audio
  • Czy Nocne Wilki przejadą przez Polskę? O tym mówili w "Pulsie Trójki" Tomasz Czuwara (Fundacja "Otwarty Dialog") i Wiktor Węgrzyn (komandor Rajdu Katyńskiego)
Nocne Wilki nie mogą wjechać także do Berlina
"Nocne Wilki" nie mogą wjechać także do BerlinaFoto: Youtube/Игорь Хаджик

Nocne Wilki to nacjonalistyczny klub motocyklowy, którego członkowie są zaprzyjaźnieni z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Klub poparł m.in. aneksję Krymu przez Rosję i m.in. dlatego trafił na listę sankcji USA. Członkowie organizacji pod koniec kwietnia chcą przejechać przez Polskę trasą Moskwa - Berlin, by uczcić 70-lecie zakończenia wojny.

Tomasz Czuwara z Fundacji "Otwarty Dialog" tłumaczył, że Nocnych Wilków nie należy traktować jako normalnych motocyklistów. - Te osoby stwarzają zagrożenie i jest bardzo duże ryzyko, że zostaną wykorzystane do tego, aby prowokować Polaków do zachowań, które później zostaną wykorzystane przez rosyjską propagandę - podkreślił gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Z kolei Wiktor Węgrzyn, komandor Rajdu Katyńskiego, bronił motocyklistów i podczas audycji przeczytał list, który wystosował do ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetyny, aby umożliwić Nocnym Wilkom przejazd przez Polskę. - Prowokacja jest organizowana przez stronę polską. Oni jadą po raz trzeci, a po raz pierwszy jest taka afera - podkreślił gość Trójki. Dodał, że "nie da się na komendę nie lubić Rosjan".

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: Tomasz Czuwara (Fundacja "Otwarty Dialog"), Wiktor Węgrzyn (komandor Rajdu Katyńskiego)
Data emisji: 16.04.2015
Godzina emisji: 17.46

mr/iwo

Czytaj także

Wpuścić czy nie wpuścić? Publicysta: "Nocne wilki" tylko marzą o bijatyce i drace

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 09:37
- Jeśli są ku temu sposoby, trzeba uniemożliwić przejazd proputinowskich motocyklistów przez Polskę, by zapobiec prowokacji. To przyniesie mniejszą szkodę - tak uważa Paweł Lisicki. Maciej Gdula ocenia, że konwój powinien mieć ochronę.
rozwiń zwiń