Zbigniew Ziobro przed Trybunał Stanu. "Lepiej późno niż wcale"

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 18:18
Komisja odpowiedzialności konstytucyjnej za zasadny uznała wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Decyzję skomentowali goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Andrzej Rozenek i Zbigniew Girzyński (posłowie niezrzeszeni) mówili w "Pulsie Trójki" m.in. o decyzji ws. Zbigniewa Ziobry
Prezes Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro podczas konferencji prasowej w trakcie 91. posiedzenia Sejmu
Prezes Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro podczas konferencji prasowej w trakcie 91. posiedzenia SejmuFoto: PAP/Tomasz Gzell

- To zwykły sąd kapturowy, a nie komisja odpowiedzialności konstytucyjnej - mówił Zbigniew Girzyński. Jego zdaniem, środowisko, które rządzi Polską od 8 lat, próbuje straszyć prawicą. - Do tego są wykorzystywane różne instrumenty, m.in. straszenie takimi politykami jak Zbigniew Ziobro - podkreślił gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Andrzej Rozenek stwierdził natomiast, że każdy polityk, który nadużywa władzy, a takim jest według niego Zbigniew Ziobro, musi ponosić odpowiedzialność. Jak mówił polityk, rozczarowujące jest to, że postawienie przed Trybunałem Stanu następuje po tak długim czasie. - Jednak lepiej późno niż wcale - podsumował Andrzej Rozenek.

Sejm zdecydował, że 8 maja będzie Narodowym Dniem Zwycięstwa. Posłuchaj co na ten temat mieli do powiedzenia goście "Pulsu Trójki".

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadziła: Beata Michniewicz

Goście: Andrzej Rozenek i Zbigniew Girzyński (posłowie niezrzeszeni)

Data emisji: 24.04.2015

Godzina emisji: 17.44

mr/fbi

Czytaj także

Zbigniew Ziobro stanie przed Trybunałem Stanu. "To zemsta za walkę z korupcją"

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 16:58
Komisja odpowiedzialności konstytucyjnej przyjęła wniosek, że postawienie byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu jest zasadne - poinformował szef SLD Leszek Miller, który jest członkiem komisji. To zemsta za moją walkę z korupcją - komentuje Ziobro.
rozwiń zwiń