X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gorąca końcówka roku. Polityczne spory w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 19:07
Końcówka roku jest niezwykle zajmująca dla parlamentarzystów. O obecnej sytuacji na polskiej scenie politycznej dyskutowali goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Sławomir Sowiński i Jarosław Kuisz o politycznym sporze na linii partia rządząca - opozycja (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: msz.gov.pl

Profesor Sławomir Sowiński z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego powiedział w radiowej Trójce, że w październiku została otwarta nowa lekcja polskiej demokracji. - Lekcja jakiej nie znaliśmy - zaznaczył. - Zdajemy egzamin z takiej sytuacji, kiedy jedna partia ma całą władzę i teraz ta partia uczy się swojej roli - podkreślił.

Ekspert uważa, że część polityków PiS nie jest mentalnie przygotowana do sprawowania władzy. - Prawo i Sprawiedliwość ciągle jest jeszcze mentalnie w opozycji. Stąd wrażenie tej nerwowości i szybkości - ocenił. Jego zdaniem także politycy opozycji ciągle nie przystosowali się do nowej sytuacji.

Doktor Jarosław Kuisz ocenił w "Pulsie Trójki", że PiS nie ma gotowego planu, którego wprowadzenie zapowiadało w kampanii wyborczej. - Jeśli przyglądamy się tym sztandarowym projektom, które przygotowano, to one okazują się być nośnymi hasłami politycznymi - mówił redaktor naczelny "Kultury Liberalnej".

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki","Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość radiowej Trójki w ostrych słowach skrytykował ostatnie debaty w Sejmie i Senacie. - Widać nieprawdopodobne zacietrzewienie wszystkich aktorów politycznych. Mamy wysoką temperaturę sporu, która wydaje się, że często merytorycznie nie jest w ogóle uzasadniona - zaznaczył dr Kuisz.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadziła: Beata Michniewicz

Goście: profesor Sławomir Sowiński (UKSW) i doktor Jarosław Kuisz ("Kultura Liberalna")

Data emisji: 29.12.2015 

Godzina emisji: 17.45

aj/ei

Czytaj także

Zmiany w TK. Tadeusz Cymański: strażacy wchodzą wtedy, kiedy płonie

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 09:08
Zmiany w Trybunale Konstytucyjnym są niezbędne, trzeba zamknąć tę wojenkę. Obecny spór w tej sprawie został wymuszony przez PO - uważa Tadeusz Cymański, poseł Solidarnej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec sporu wokół Trybunału? Politycy podzieleni

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 19:10
Nowelizacja ustawy o Trybunale Konstytucyjnym autorstwa PiS została uchwalona w ubiegłym tygodniu; w poniedziałek podpisał ją prezydent i została opublikowana w Dzienniku Ustaw, co oznacza, że weszła w życie. Do zmian, które zostały wprowadzone odnieśli się goście "Pulsu Trójki".
rozwiń zwiń