X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zawieszenie broni" w polskiej polityce. Propozycja prezesa PiS

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 19:07
Jarosław Kaczyński proponuje, aby przez kilka miesięcy, przynajmniej do zakończenia lipcowej wizyty papieża Franciszka w Polsce, politycy nie prowadzili ostrych walk i nie wynosili naszych sporów na zewnątrz.
Audio
  • Apel Jarosława Kaczyńskiego do polityków (Puls Trójki)
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław KaczyńskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Myślę, że przesłanie jest bardzo proste - skomentował słowa prezesa poseł Michał Dworczyk z PiS. Wyjaśnił, że biorąc pod uwagę sytuację, w jakiej znalazła się Europa, powinniśmy wyciszyć wszystkie napięcia wewnętrzne. Jego zdaniem należy skupić się na tym, by nadchodzące duże wydarzenia w Polsce - szczyt NATO i Światowe Dni Młodzieży - były dobrze i bezpiecznie przygotowane. - Wszystkie partie polityczne powinny zdobyć się na refleksję i dobrą wolę - dodał. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki","Komentatorzy","Puls Trójki" i"Śniadanie w Trójce".

- Platforma Obywatelska zadeklarowała współpracę z rządem, jeśli chodzi o budowanie polskiego bezpieczeństwa - podkreślił eurodeputowany tego ugrupowania Dariusz Rosati. Przypomniał, że przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zadeklarował, że w tym obszarze jest do dyspozycji pani premier. Rosati zaznaczył, że najprostszą metodą na uspokojenie sytuacji i rozwiązanie pata wokół TK jest zastosowanie się rządu PiS do stanowiska Komisji Weneckiej i właściwie wszystkich ekspertów prawniczych, aby opublikować orzeczenie TK. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. Goście poruszyli też temat przyjmowania przez Polskę imigrantów. 

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Zaborski
Goście: Michał Dworczyk (poseł PiS), Dariusz Rosati (europoseł PO)
Data emisji: 24.03.2016
Godzina emisji: 17.45

fc/mk


Czytaj także

Jarosław Kaczyński zaapelował do polityków o uspokojenie nastrojów

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 15:45
Lider Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział, że po świętach wielkanocnych marszałek Sejmu spotka się z klubami parlamentarnymi w tej sprawie.
rozwiń zwiń