X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak pomóc zadłużonym w szwajcarskiej walucie?

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2016 18:25
Swoje propozycje mają przedstawiciele banków, swoje - frankowicze. Jak usłyszeliśmy dziś, po kilkugodzinnej dyskusji, istnieje między nimi przepaść. Na ten temat rozmawialiśmy z gośćmi "Pulsu Trójki".
Audio
Jak pomóc zadłużonym w szwajcarskiej walucie?
Foto: Panthermedia

- PiS, partia rządząca, w kampanii wyborczej obiecało wielu grupom społecznym załatwienie wielu rzeczy - w tym frankowiczom przewalutowanie kredytów. Dziś okazuje się, że nie ma na to pieniędzy. Banki nie mają na ten cel środków, w budżecie państwa też ich nie ma. A jeszcze pozostaje pytanie, jak na coś takiego zareagowaliby obywatele, którzy mają kredyty w złotówkach - zauważyła w radiowej Trójce Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej.

Jan Maria Jackowski z PiS przyznał w "Pulsie Trójki", że jego partia mówiła o poprawie sytuacji frankowiczów w kampanii, ale podkreślano, że nie będzie to proste. Wskazał, że to w trakcie rządów Platformy zanotowano rekordowy kurs franka. - To nie może być tak, że dzisiejsza opozycja, PO, która miała coś wspólnego z tą sytuacją, która dotyczy frankowiczów, w tej chwili przerzuca odpowiedzialność na Prawo i Sprawiedliwość - stwierdził.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Jak pomóc frankowiczom? Zapraszamy do wysłuchania całej dyskusji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Marcin Zaborski

Goście: Paulina Hennig-Kloska (wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Finansów Publicznych, Nowoczesna), Jan Maria Jackowski (senator PiS)

Data emisji: 9.06.2016

Godzina emisji: 17.45

kk/mp

Czytaj także

Debata ws. kredytów we frankach: frankowicze proponują program 1000 Plus

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2016 19:25
Bez porozumienia bankowców z frankowiczami. Przedstawicielom banków i zadłużonych nie udało się znaleźć wspólnego rozwiązania problemu kredytów we frankach.
rozwiń zwiń