X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy rok w polskiej polityce rozpoczął się od zeszłorocznego konfliktu

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 18:34
- Według nas ustawa budżetowa na rok 2017 została przegłosowana nielegalnie - zaznaczyła Urszula Augustyn z PO. - Nie może być tak, że opozycja, która ma zdecydowaną mniejszość na sali plenarnej, próbuje decydować o tym, jak będzie kształtowana polityka - podkreślił Wojciech Skurkiewicz z PiS.
Audio
  • Nowy rok w polskiej polityce rozpoczął się od starego konfliktu (Puls Trójki)
Posiedzenie Sejmu
Posiedzenie SejmuFoto: Krzysztof Białoskórski www.flickr.com/photos/sejmrp/26077244002

Od 16 grudnia ub. r. w sali plenarnej Sejmu przebywają posłowie opozycji, którzy rozpoczęli wówczas protest wobec wykluczenia z obrad posła PO. Marszałek Sejmu wznowił obrady w Sali Kolumnowej, gdzie przeprowadzono głosowania m.in. nad ustawą budżetową na 2017 rok. Opozycja uważa, że głosowania w Sali Kolumnowej były nielegalne, m.in. z powodu braku kworum.

- Domagamy się udostępnienia nagrań wideo z posiedzenia Sejmu w Sali Kolumnowej z 16 grudnia. Gdyby wszystko było w porządku, gdyby były dobrze policzone głosy i kworum, to jaki byłby problem z pokazaniem tego obrazu? Mamy podstawy do tego, żeby wątpić w uczciwość i nieomylność PiS - powiedziała w audycji "Puls Trójki" Urszula Augustyn z PO.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Kancelaria Sejmu odmawia udostępnienia obrazu ze wszystkich kamer.

- W Sali Kolumnowej są trzy kamery. Obraz z dwóch został udostępniony i on jest powszechnie znany - zauważył w radiowej Trójce Wojciech Skurkiewicz z PiS. - Trzecia kamera to tzw. kamera bezpieczeństwa. Straż Marszałkowska twierdzi, że z przyczyn bezpieczeństwa nie może być pokazany zapis z tej kamery - dodał.

Wysłuchaj całej audycji, w której goście Trójki ocenili, co się może wydarzyć 11 stycznia. Na ten dzień zaplanowano posiedzenie Sejmu.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: Urszula Augustyn (PO), Wojciech Skurkiewicz (PiS)
Data emisji:
02.01.2016
Godzina emisji: 17.45

kk/mp

Czytaj także

Prezes PiS: opozycja nie może nielegalnymi metodami wymuszać na większości bierności

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2017 20:40
– Opozycja nie może nielegalnymi metodami wymuszać na większości bierności, tego, by nie podejmowała decyzji – mówił w audycji Dwoje na Jednego Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości w Polskim Radiu 24 odniósł się do trwającego w Sejmie protestu opozycji.
rozwiń zwiń