X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poseł PO: 500+ to jedna z ważniejszych rzeczy, która zostanie po PiS-ie na lata

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 18:24
– W ciągu dwóch lat na pewno dokonało się wiele, natomiast jeśli chodzi o niedociągnięcia to myślę, że można byłoby mieć pewne uwagi do reformy ochrony zdrowia – mówił na antenie radiowej Trójki Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość). – Transfery socjalne, choćby 500 plus, to na pewno jest jakiś sukces – stwierdził Robert Kropiwnicki (Platforma Obywatelska). 
Audio
  • Poseł PiS miał za zadanie wymienić wady, a poseł PO zalety rządów partii Jarosława Kaczyńskiego (Puls Trójki)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński (P) i premier Beata Szydło (L) podczas wspólnej konferencji prasowej nt. dwóch lat rządów PiS, 14 bm. w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej w Warszawie
Prezes PiS Jarosław Kaczyński (P) i premier Beata Szydło (L) podczas wspólnej konferencji prasowej nt. dwóch lat rządów PiS, 14 bm. w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej w WarszawieFoto: PAP/Paweł Supernak

Mijają dwa lata od objęcia rządów przez Prawo i Sprawiedliwość. – Polakom żyje się lepiej i o to nam chodzi – mówiła podczas wspólnej konferencji z prezes PiS premier Beata Szydło.

Prowadzący spytał przedstawiciela partii rządzącej o to, co nie udało się władzy w minionych latach.

– W ciągu dwóch lat na pewno dokonało się wiele, natomiast jeśli pyta mnie pan o jakieś niedociągnięcia to myślę, że można byłoby mieć pewne uwagi do reformy ochrony zdrowia. Nie pamiętam czasów od okresu transformacji, żeby jakiś rząd uporał się choćby tak na "czwórkę z plusem" z reformą ochrony zdrowia. Ona zawsze kulała i do tej pory kuleje – mówił Jan Mosiński.

– Zmiany, których dokonał pan minister Radziwiłł przyniosą takie odbicie i będzie to można odczuć in plus za kilka lat. Na chwilę obecną to jest obszar, co do którego mógłbym mieć jakieś zastrzeżenia jako poseł oraz pacjent – dodał.  

Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej został spytany o to, co się rządowi udało. – Nie jest rolą opozycji mówienie o sukcesach rządu (…) Transfery socjalne, choćby 500 plus, to na pewno jest jakiś sukces. To, że w budżecie znalazły się na to pieniądze. To jest jedna z ważniejszych rzeczy, która zostanie po PiS-ie na lata – odpowiedział polityk.

– Służba zdrowia, sądownictwo, reforma oświaty – to wszystko trzeba będzie po PiS-ie naprawiać – dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Łukasz Karusta
Goście: Robert Kropiwnicki (Platforma Obywatelska), Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość)
Data emisji: 14.11.2017
Godzina emisji: 17.45

dcz/ab

Czytaj także

Minister zdrowia: 6 proc. PKB na zdrowie to było marzenie, o którym wielu sądziło, że nie jest do zrealizowania

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 18:32
– Te sześć procent PKB na zdrowie to jest odwieczny postulat wszystkich środowisk medycznych (…). To było marzenie, o którym wielu sądziło, że jest nie do zrealizowania (…). W tej chwili wchodzimy na tę drogę w sposób praktyczny i mamy paradoks – oni tupią nogami, że to za mało – mówił na antenie radiowej Trójki Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia. 
rozwiń zwiń