X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rex Tillerson w Polsce. "Ta wizyta wpisuje się w szerszą całość"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 18:50
- Poza Warszawą Rex Tillerson odwiedzi Londyn, Paryż i Davos. Jeżeli brać to pod uwagę, to również pokazuje znaczenie Polski w polityce zagranicznej USA - powiedział w "Pulsie Trójki" Marcin Makowski z "Do Rzeczy".
Audio
  • Publicyści Andrzej Jonas i Marcin Makowski o wizycie sekretarza stanu USA w Polsce i roli naszego kraju w RB ONZ (Puls Trójki)
Sekretarz stanu USA Rex Tillerson
Sekretarz stanu USA Rex Tillerson Foto: a katz/Shutterstock

26 stycznia wizytę w Polsce złoży sekretarz stanu Rex Tillerson. - W oficjalnej notce Departamentu Stanu bardzo lakonicznie wymienione jest tylko, że rozmowy będą dotyczyły relacji dwustronnych, bezpieczeństwa regionalnego i współpracy gospodarczej - zauważył Marcin Makowski.

Mówiąc o swoich oczekiwaniach co do wizyty amerykańskiego sekretarza stanu, Andrzej Jonas - redactor naczelny "The Warsaw Voice" - stwierdził, że chciałby dostać sygnał, że USA będą wspierały polską demokrację. - Jak dotąd jednak otrzymujemy takie sygnały, które zwiększają polskie poczucie bezpieczeństwa. No i tu otwiera się wielkie pole dla najrozmaitszych spekulacji związanych przede wszystkim z wewnętrzną sytuacją polityczną w Polsce, która jest nie do końca jasna. Ja osobiście byłbym ogromnie zainteresowany tym, żebyśmy się dowiedzieli, w jaki sposób departament obrony USA reaguje na ostatnie zmiany na stanowisku szefa polskiego MON - tłumaczył publicysta.

W dalszej części audycji mowa była m.in. o roli Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Posłuchaj nagrania.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Łukasz Walewski  
Goście: Andrzej Jonas (redactor naczelny "The Warsaw Voice"), Marcin Makowski ("Do Rzeczy")
Data emisji: 19.01.2018
Godzina emisji: 17.45

pg

Czytaj także

Stosunki militarne i gospodarcze Polski z USA

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 19:15
Prezydent Andrzej Duda pojechał do Nowego Jorku na spotkanie Rady Bezpieczeństwa ONZ. Niemal w tym samym czasie minister obrony Mariusz Błaszczak zakończył w Waszyngtonie rozmowy w sprawie zakupu amerykańskich Patriotów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sekretarz stanu USA odwiedzi wkrótce Polskę. W przyszłym tygodniu zaczyna podróż po Europie

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 22:20
Amerykański sekretarz stanu Rex Tillerson przyleci w przyszłym tygodniu do Europy. Odwiedzi Londyn, Paryż, Warszawę i Davos - poinformowano w Waszyngtonie. Polskę ma odwiedzić 26 stycznia  - wynika z komunikatu Departamentu Stanu.
rozwiń zwiń