X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zgromadzenie Parlamentarne NATO. Jak należy traktować Rosję?

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 19:39
– Jest szereg państw, które w jakiś sposób mają ścisłe relacje ze stroną rosyjską i one to artykuują wprost – powiedział w "Pulsie Trójki" Marek Opioła, przewodniczący polskiej delegacji, po warszawskiej sesji Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.
Audio
  • Marek Opioła o sesji Zgromadzenia Parlamentarnego NATO w Warszawie (Puls Trójki)
Marek Opioła
Marek OpiołaFoto: PAP/Paweł Supernak

W Sejmie zakończyła się wiosenna sesja Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. Na zakończenie obrad parlamentarzyści przyjęli Deklarację o Zapewnieniu Jedności i Wiarygodności NATO. Celem dokumentu jest przedstawienie politycznych celów, które zdaniem parlamentarzystów powinny podjąć rządy państw na lipcowym szczycie NATO w Brukseli. Zbliżające się spotkanie przywódców ma omówić między innymi politykę wobec Rosji. NATO chce kontynuowania polityki odstraszania i utrzymywania otwartości na dialog, a sekretarz generalny Sojuszu Jens Stoltenberg oczekuje, że lipcowy szczyt NATO w Brukseli powtórzy silny przekaz na temat Rosji.

Więcej informacji i komentarzy na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce". 

– Jest szereg państw, które w jakiś sposób mają ścisłe relacje ze stroną rosyjską i one to artykułują wprost – powiedział Marek Opioła i dodał, że w pełni zgadza się ze słowami Jensa Stoltenberga. Gość Trójki przypomniał też, że to "Kreml jest aktywnym graczem, który wykorzystuje swoje siły zbrojne i swój potencjał militarny do straszenia". Marek Opioła wskazał na zachowanie rosyjskich myśliwców i okrętów na Morzu Bałtyckim i częstotliwość prowadzonych przez Rosję ćwiczeń wojskowych.

Czy Polska skorzystała w jakiś sposób na organizacji sesji w Warszawie? Czy sesja Zgromadzenia Parlamentarnego NATO stała się celem ataku hybrydowego? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Marek Opioła (przewodniczący polskiej delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO)
Data emisji: 28.05.2018
Godzina emisji: 17.44

fc/mk

Czytaj także

Andrzej Duda: chcemy, by w Polsce mieściło się dowództwo wojsk lądowych NATO

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 18:11
Polska chce być gospodarzem jednego z nowych dowództw wojsk lądowych NATO. Taką deklarację powtórzył prezydent. Andrzej Duda rozmawiał o tym w Warszawie z sekretarzem generalnym Sojuszu Jensem Stoltenbergiem.
rozwiń zwiń