Janusz Korwin-Mikke: Trzaskowski i Jaki prowadzą bezczelnie kampanie od wielu miesięcy

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018 18:46
– Wierzymy, że możemy dotrzeć z naszym programem do mieszkańców w sposób bezpośredni – powiedział na antenie Trójki kandydat komitetu Wygra Warszawa na prezydenta stolicy Jan Śpiewak. Jego kontrkandydat Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność, dodał, że media nie chcą pokazywać kampanii innych kandydatów niż Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski.
Audio
  • Jan Śpiewak i Janusz Korwin-Mikke o wyborach samorządowych (Puls Trójki)
Prezes partii Wolność, kandydat na prezydenta Warszawy Janusz Korwin-Mikke
Prezes partii Wolność, kandydat na prezydenta Warszawy Janusz Korwin-MikkeFoto: PAP/Radek Pietruszka

O swoich szansach w wyborach samorządowych mówili na antenie Trójki Jan Śpiewak i Janusz Korwin-Mikke. 

– Wierzymy, że wybory samorządowe tym się różnią od ogólnopolskich, że nawiązując bezpośredni kontakt z mieszkańcami, jesteśmy w stanie ich przekonać, omijając klasyczne formy komunikacji, takie jak radio i telewizja. Mieszkańcy doceniają naszą pracę. Dzisiaj politycy podejmują decyzje niezgodnie z ich interesami, tylko zgodnie z interesami deweloperów. To deweloperzy rządzą warszawą, a nie mieszkańcy. Musimy postawić warunki i zasady rozwoju – powiedział Jan Śpiewak. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Janusz Korwin-Mikke dodał, że "problem polega na tym, że Trzaskowski i Jaki prowadzą bezczelnie kampanie od kilku miesięcy". Zresztą wytoczyłem im w tej sprawie protest o odszkodowanie. W stosunku do nas obowiązuje z kolei zmowa milczenia. Mimo że zrobiłem 5 konferencji, pokazano jedną. Dodatkowo Warszawę opanowała banda "zielonych", czyli popleczników pana Jana Śpiewaka, których celem jest likwidacja samochodów. My się na to nie zgadzamy.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Łukasz Karusta
Goście: Jan Śpiewak (komitet Wygra Warszawa), Janusz Korwin-Mikke (prezes partii Wolność)
Data emisji: 14.09.2018
Godzina emisji: 17.45

koz/ml

Czytaj także

Wybory prezydenckie w Warszawie. Jan Śpiewak: stawka jest bardzo wysoka

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 18:41
– Czeka nas intensywna kampania wyborcza, bo stawka w tych wyborach jest wysoka – stwierdził na antenie Trójki kandydat na prezydenta Warszawy Jan Śpiewak. Sławomir Potapowicz, przewodniczący Nowoczesnej w Stolicy, stwierdził z kolei, że "to media będą miały kluczowy wpływ na wyników tych wyborów".
rozwiń zwiń