Rządowy plan w sprawie emerytur.

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2008 17:45
Gośćmi będą Tadeusz Cymański z PiS i Stanisław Chmielewski z PO - rozmowa m.in. o rządowym planie B sprawie emerytur. Zapraszam. Beata Michniewicz
Audio

Czytaj także

Wkrótce zabraknie środków na emerytury?

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2010 08:12
64,7 mld zł przeznaczy w tym roku budżet na emerytury i renty. Już co piątą złotówkę z budżetu pochłania wypłata tych świadczeń. Bez reform zabraknie na nie pieniędzy, alarmuje Rada Monitorująca "Dziennik Gazetę Prawną".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konferencja o prawie emerytalnym odbędzie się po pogrzebie

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 16:33
Termin konferencji uzgodnieniowej w sprawie projektu zmian w przepisach emerytalnych zostanie ustalony na początku przyszłego tygodnia - powiedziała we wtorek PAP rzeczniczka prasowa resortu pracy Bożena Diaby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

KE skarży Polskę w sprawie emerytur

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2010 12:38
Oszczędzając w pracowniczych programach emerytalnych wiemy, jaką składkę musimy płacić, nieznana jest jednak wysokość przyszłego świadczenia. KE żąda od Polski zmiany tego systemu i złożyła do ETS skargę w tej sprawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fedak: wkrótce poznamy założenia do emerytur kapitałowych

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2010 13:34
Minister pracy Jolanta Fedak powiedziała w piątek PAP, że w najbliższym czasie przedłoży Radzie Ministrów projekt założeń do ustawy o emeryturach kapitałowych. Zaznaczyła, że przedtem muszą zostać dokończone konsultacje w tej sprawie.
rozwiń zwiń