X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziesiąte urodziny PiS: bilans zysków i strat

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 18:00
Rzecznik PiS, poseł Adam Hofman: Naszą największą porażką jest to, że pozwoliliśmy przejąć władzę Platformie Obywatelskiej.
Audio

Dokładnie dziesięć lat temu, 13 czerwca 2001 roku, powstała partia Prawo i Sprawiedliwość.

Rzecznik PiS, poseł Adam Hofman, zapowiedział, że partia nie zamierza świętować swoich urodzin. – Jeżeli zapytalibyśmy Polaków, którzy podróżują kolejami lub stoją w kolejkach do lekarza, czy partie polityczne mają powody, by za publiczne pieniądze świętować swój jubileusz, usłyszelibyśmy głosy sprzeciwu. Nie padłyby też życzenia szczęścia i zdrowia – dodaje gość Marcina Zaborskiego.

Zdaniem posła PiS największą porażką partii jest to, że pozwoliła na przejęcie władzy przez Platformę Obywatelską z Donaldem Tuskiem na czele.  

- Jestem dumny z naszych osiągnięć gospodarczych oraz tego, że przywróciliśmy godność grupom społecznym, które przez III Rzeczpospolitą zepchnięte zostały na margines – mówi Adam Hofman.

Zdaniem senatora PO Łukasza Abgarowicza wielkim sukcesem PiS były wybory prezydenckie, które wygrał Lech Kaczyński oraz wybory parlamentarne w wyniku których PiS uzyskał władzę. Porażką natomiast była koalicja stworzona z  partią Andrzeja Leppera.

- Porażką jest też utracenie umiejętności prowadzenia dialogu przez PiS. W tej partii jest dużo mądrych ludzi, którzy chcą  pracować dla dobra Polski. Bez rozmowy nie da się za wiele osiągnąć. PiS przez takie zachowanie sam stawia się na marginesie - uważa senator PO.

Aby wysłuchać całej rozmowy, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Audycji "Puls Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o 17.45. Zapraszamy.

(mz)

Czytaj także

Abonament nadal potrzebny

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2011 18:35
Krzysztof Luft, KRRiT: Telewizja Polska jest zaledwie w 13 procentach finansowana z abonamentu, cała reszta pochodzi z działalności komercyjnej. To bardzo niekorzystna sytuacja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie realizujemy tyle, ile powinniśmy

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 19:14
Janusz Piechociński (PSL): Plan budowy dróg i autostrad wykonujemy tylko w 50 procentach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcieliśmy być prymusami

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2011 19:00
Adam Giersz, minister sportu: Nikt przed nami nie oddawał wszystkich stadionów na rok przed ważną imprezą, taką jak Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Postaram się dobrze wykorzystać szansę

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2011 18:49
Łukasz Kamiński, poparty przez Sejm kandydat na szefa IPN: Politycy dali mi pewną możliwość wykazania, że jestem zdolny do takiej działalności.
rozwiń zwiń