Wiosenne światło

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2010 00:00
To szczęście, że znów możemy być świadkami narodzin nowego. Stęsknieni za wiosenną energią, łapiemy każdy jasny promień światła, czekamy na każdy jasny dzień. Wiosna daje tyle możliwości, ale my na razie senni, słabi, rozdrażnieni, dziwnie samotni..
Audio

To szczęście, że znów możemy być świadkami narodzin nowego. Stęsknieni za wiosenną energią, łapiemy każdy jasny promień światła, czekamy na każdy jasny dzień. Wiosna  daje tyle możliwości, ale my na razie senni, słabi, rozdrażnieni, dziwnie samotni i obojętni. To jest naturalne , proszę Państwa. Organizm przestraja się, a to wiosenne przestrojenie jest najtrudniejsze w całym roku. Kolejność jest taka -  najpierw robi się jaśniej w przestrzeni, później w nas. Jak wprowadzić wiosenne światło w nasze życie? Zapraszam do dzielenia się pomysłami i do rozmowy. Gościem Trójki będzie Aneta Styńska, psycholog.

                                  Grażyna Dobroń

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń psychologia

Czytaj także

Intuicyjne decyzje

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2010 00:00
W naszym codziennym życiu stawiamy na przewidywalność i logikę umysłu, ale dobrze wiemy, że kiedy pozbywamy się schematów, kiedy umysł przestaje gorączkowo szukać rozwiązań, decyzje są najlepsze. Zdarza się to coś, co odmienia nas. Jakie decyzje ...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pod skrzydłami MAMY

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 00:00
Związek z matką decyduje o uczuciowym nastawieniu dziecka do świata, ale żeby nie bać się wejść w ten świat, musi nastąpić stopniowe oddzielenie od matki, fizyczne i emocjonalne, pisał polski psychiatra Antoni Kępiński. Co dzieje się pod skrzydłami..
rozwiń zwiń

Czytaj także

Być sobą

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 00:00
W dzisiejszym medialno-plastikowym świecie większość namawia nas do bycia fantomem wymyślonego idola, do fantazjowania i wyobrażeń na swój temat. Bycie sobą jest przecież takie nudne, bez polotu, po prostu passe. Ale to my jesteśmy najlepszymi...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczerość na wszystkie sposoby

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2010 00:00
Czy w miłości trzeba mówić o wszystkim, czy w przyjaźniach dopuszczalne są drobne kłamstewka lub przemilczenia, czy w relacjach rodzic - dziecko można klamać dla jego dobra? Czy szczerość do bólu to postawa godna?
rozwiń zwiń