X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień Dobrych Uczynków. "Zróbcie coś dla innych"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2014 18:15
- Róbmy dobre uczynki - zachęca Wojtek Owczarz z Fundacji Ekologicznej Arka. 19 maja po raz 10 obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków. Z tej okazji w Warszawie i Bielsku-Białej fundacja Arka rozdała pół tysiąca muffinek z niespodzianką.
Audio
  • Dzień dobrych uczynków. "Zróbcie coś dla innych" (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
W jakich sytuacjach uczeń nie może otrzymać stypendium?
W jakich sytuacjach uczeń nie może otrzymać stypendium?Foto: Glow Images/East News

Każde ciastko ma w środku kartkę z pomysłem na dobry uczynek. - Ktoś wylosuje ten dobry uczynek, zje ciastko przed jego zrobieniem, ale to jest takie wewnętrzne przyrzecznie, że "biorę się do roboty” - mówił gość Grażyny Dobroń.

Więcej rozmów na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Wojtek Owczarz przyznał, że akcja ma znacznie większy oddźwięk w mniejszych środowiskach. - Zależy nam na tym, żeby młodzi ludzie wiedzieli, że nie tylko zarabia się kasę i myśli o karierze, ale można też zrobić coś dla innych. Można zbierać surowce, książki dla domów dziecka, sadzić drzewa czy robić porządki w ogródkach. Zróbcie cokolwiek byle było to bezinteresowne i dobre - apelował.

Gość Trójki powiedział, że akcja jest także inspiracją dla nauczycieli. - Gdy przeglądamy wszystkie relacje przesłane po dniu dobrych uczynków, to naprawdę mamy ogromną satysfakcję. Wiele szkół i przedszkoli organizuje takie akcje np. przez tydzień, bo uważają, że jeden dzień dobrych uczynków to za mało - powiedział.

Na "Instrukcję obsługi człowieka" zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15.

to/mp

Czytaj także

Gdy dajemy, rośnie nasza samoocena

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 14:41
- Człowiek, który daje, ma przekonanie, że sprawuje kontrolę nad tym, co się stanie m.in. z jego pieniędzmi. Ludzie lubią dawać na konkretne cele - mówi doktor Ewa Jarczewska Gerc, odnosząc się do możliwości przekazania 1 procenta organizacji pożytku publicznego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Im więcej osób wokół, tym mniejsza szansa na pomoc

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 15:10
Dlaczego im więcej świadków tragicznego zdarzenia, tym trudniej jest uzyskać pomoc? Tym problemem po raz pierwszy naukowcy zajęli się pół wieku temu. Po tragedii do jakiej doszło w Nowym Jorku.
rozwiń zwiń