X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakie są współczesne Polki?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2014 14:38
Książka "Polki" maluje portret współczesnych kobiet z wielu perspektyw - od rodziny, pracy, polityki i kościoła, po "prześwietlenie torebki", a nawet łóżka.
Audio
  • Jakie są współczesne Polki? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Książka maluje portret współczesnych Polek z wielu perspektyw - od rodziny, pracy, polityki i kościoła, po prześwietlenie kobiecej torebki, a nawet łóżka.
Książka maluje portret współczesnych Polek z wielu perspektyw - od rodziny, pracy, polityki i kościoła, po "prześwietlenie kobiecej torebki", a nawet łóżka.Foto: glowimages/Eastnews

Dzięki nowoczesnej analizie badawczej - tzw. analizie skupień - autorki "Polek", czyli Katarzyna Pawlikowska i Dominika Maison, wyłoniły siedem "grup" kobiet: Spełnione Profesjonalistki, Obywatelki Świata, Zachłanne Konsumpcjonistki, Rodzinne Panie Domu, Niespełnione Siłaczki, Rozczarowane Życiem oraz Osamotnione Konserwatystki.

Kobiety różnią się cechami demograficznymi, ale nie tylko. - Co znacznie ciekawsze, różnią się przede wszystkim wyznawanymi wartościami, światopoglądem, potrzebami, podejściem do życia, pracy czy rodziny - opowiada gość Grażyny Dobroń Katarzyna Pawlikowska.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadziła: Grażyna Dobroń
Gość: Katarzyna Pawlikowska
Data emisji: 30.12.2014
Godzina emisji: 11.15

(mat.promocyjne,mp,iwo)

Czytaj także

Jak się zachować podczas wigilii w pracy?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 12:00
Gesty, mimika, mrużenie oczu czy zaczerwienienie twarzy to ilustratory, które mówią o nas bardzo dużo. Im więcej jest w naszym zachowaniu gestów, tym bardziej jesteśmy szczerzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Każdy związek potrzebuje bazy dobrych doświadczeń

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2014 13:13
Jeśli przyjmiemy, że życie jest drogą, to powinniśmy dodać, że żadna relacja nie ustrzeże się kamieni i urwisk. Droga składa się z łatwych i trudnych odcinków, a relacja jest jak wspinaczka górska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W Nowy Rok rozstańmy się z przeszłością

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2014 12:25
Raz w roku mamy dodatkowy pretekst, żeby pomyśleć o sobie. Kończą się kartki w kalendarzu i przypominamy sobie o rzeczach czy sprawach, których chętnie byśmy się pozbyli z naszego życia.
rozwiń zwiń