Wykorzystaj wiosnę na detoks organizmu

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 16:00
Ludzki organizm potrzebuje raz na jakiś czas oczyszczenia z toksyn. W "Instrukcji obsługi człowieka" tłumaczymy, jak przeprowadzić detoks na wiosnę.
Audio
  • Wykorzystaj ciepłą wiosnę na detoks organizmu (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Równowaga w kwestii żywienia jest kluczowa do tego, by być zdrowym - zapewniają Karolina i Maciej Szaciłło
Równowaga w kwestii żywienia jest kluczowa do tego, by być zdrowym - zapewniają Karolina i Maciej SzaciłłoFoto: Glow Images/East News

Karolina i Maciej Szaciłło proponują siedem rodzajów oczyszczenia organizmu. - Nie ma jednej idealnej diety oczyszczającej dla każdego. Jak ktoś jest z natury wychłodzony, to dieta oparta wyłącznie na surowiźnie na pewno nie będzie mu sprzyjać. Dla niego wymyśliliśmy detoks krzemowy, detoks w płynie, który polega na piciu ciepłych zup i shake'ów - mówi Karolina Szaciłło. 

Po czym poznać, że potrzebujemy oczyszczenia? I jakie są dobre strony detoksu, które zapewne odczuje nasze ciało? Zachęcamy do wysłuchania nagrania kilkuminutowej audycji.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Karolina i Maciej Szaciłło (autorzy książki o detoksie)
Data emisji: 23.05.2016
Godzina emisji: 11.17

fbi/mp

Czytaj także

Pracujesz w nocy? Twój organizm może szwankować

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2016 16:50
- W trakcie snu mózg usuwa zanieczyszczenia, na przykład złogi betaamyloidowe, które są przyczyną choroby Alzheimera - przekonuje biolog i psycholog Mateusz Kostecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikrobiom - od niego zależy figura i stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 11:42
- Mikrobiom - to bardzo ważne słowo na teraz. Cały świat się tym zajmuje - i Stany Zjednoczone i Europa - przekonuje Grażyna Dobroń i odsłania w audycji tajemnice zdrowia i szczupłej sylwetki.
rozwiń zwiń