X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kryzys okazją do nauki i rozwoju

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2017 17:51
- Jeżeli czujemy, że coś nas przerasta, to warto udać się do psychologa. Czasami jedno zdanie wystarczy, by nam pomóc - mówi trenerka Olga Kozierowska.
Audio
  • Jak uczyć się na podstawie kryzysowych sytuacji? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Kryzysy warto traktować jako naturalne zjawisko w naszym życiu, a co najważniejsze, wyciągać z nich wnioski na przyszłość
Kryzysy warto traktować jako naturalne zjawisko w naszym życiu, a co najważniejsze, wyciągać z nich wnioski na przyszłośćFoto: Kaspars Grinvalds/Shutterstock

W dzisiejszych czasach staramy się robić wszystko, by uniknąć kryzysów i rozczarowań, choć to właśnie z nich możemy odebrać najlepszą lekcję. Potknięcia mogą stać się naszymi przyjaciółmi, jeśli nauczymy się z nich wyciągać wnioski i radzić sobie z towarzyszącym im stresem.

- Większość kryzysów, których doświadczamy, sami zapraszamy do naszego życia, tylko tego nie widzimy i nie chcemy tego zobaczyć. Holenderski badacz szczęścia udowodnił, że ilość bliskich znajomych, z którymi możemy dzielić radość i zapomnieć o troskach pokazuje, jak dużo szczęścia możemy sami przyciągnąć - opowiada mentorka.

Jak złość i lęk zamienić w ciekawość jutra? O tym i o radzeniu sobie z trudnymi sytuacji usłyszeć można w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Olga Kozierowska (dziennikarka biznesowa, trenerka, działaczka społeczna, mentorka)
Data emisji: 25.04.2017
Godzina emisji: 11.15

sm/ei

Czytaj także

Sposoby na stres nasz codzienny

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 19:09
- Każdy nierozwiązany stres emocjonalny, a nawet skłonność do zamartwiania się czy tłumione emocje, mają wpływ na kondycję nadnerczy - podkreśla Trójkowa specjalistka od zdrowego trybu życia, Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magia "olewania" poprawi nasze życie

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 21:28
- Magia polega na tym, by dać przestrzeń rzeczom, którymi się chcemy zajmować, bo inaczej będziemy przeciętni we wszystkim - mówi psycholog dr Barbara Zych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kilka przykazań silnej współczesnej kobiety

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017 19:00
- Kobiety mają największy problem z zaakceptowaniem swoich uczuć. Wydaje im się, że jak są smutne, to jest dramat, bo już zawsze będą smutne. To nieprawda. Jak kobieta nie pozwala sobie na smutek, to nie doświadcza też potem prawdziwej, głębokiej radości - uważa Patrycja Załug z Akademii Kobiet Sukcesu.
rozwiń zwiń