Nie szukasz księcia z bajki? To może być błąd

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 15:09
Dlaczego młode kobiety godzą się dziś na życie z kimś, kto im do końca nie odpowiada? Dlaczego decydują się na bycie z partnerem poniżej ich poziomu oczekiwań?
Audio
  • Suzan Giżyńska o tym, jak budować relacje damsko-męskie (Instrukcja obsługi człowieka/ Trójka)
Dlaczego kobiety decydują się na związki z mężczyznami, którzy nie spełniają ich oczekiwań? Czy to źle czy dobrze? (zdjęcie ilustracyjne)
Dlaczego kobiety decydują się na związki z mężczyznami, którzy nie spełniają ich oczekiwań? Czy to źle czy dobrze? (zdjęcie ilustracyjne) Foto: Luis Molinero/Shutterstock

Suzan Giżyńska, współautorka książki "Instrukcja obsługi faceta" podkreśla, że trzeba pozwolić sobie na… szukanie partnera. - Bo kobiety chciałyby szybko. Nie chcą cierpieć, nie chcą ryzykować. To musi być szybko i jak najmniejszym kosztem - mówi Suzan Giżyńska.

Zdaniem ekspertki młode kobiety nie znając siebie i swoich potrzeb wchodzą w relacje z mężczyznami i przeżywają rozczarowania. Od czego zatem zacząć szukanie miłości? Jakie kobiety najbardziej lubią mężczyźni? Jaki problem najczęściej stoi na drodze kobiet do miłości? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Grażyny Dobroń.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Suzan Giżyńska (współautorka książki "Instrukcja obsługi faceta")
Data emisji: 30.05.2017
Godzina emisji: 11.16

ei/fbi

Czytaj także

Emo sapiens, czyli człowiek czujący

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 12:45
Emo sapiens istnieje od 2 milionów lat, ale dopiero teraz, dzięki zaawansowanej technologii, możemy poznać go bliżej. Co go cechuje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Smartfon genetyczny dla rolnika

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017 13:00
Wszystko się zieleni, nadchodzi prawdziwy sezon na warzywa i owoce, coraz częściej odwiedzamy warzywniaki i stragany. Jesteśmy przekonani, że te witaminowe bomby pochodzą z polskich szklarni. Niezależnie od tego, czy tak jest, nie brakuje w nich chemii. Polscy naukowcy znaleźli jednak sposób na to, jak sobie z tym poradzić.
rozwiń zwiń