X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie szukasz księcia z bajki? To może być błąd

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 15:09
Dlaczego młode kobiety godzą się dziś na życie z kimś, kto im do końca nie odpowiada? Dlaczego decydują się na bycie z partnerem poniżej ich poziomu oczekiwań?
Audio
  • Suzan Giżyńska o tym, jak budować relacje damsko-męskie (Instrukcja obsługi człowieka/ Trójka)
Dlaczego kobiety decydują się na związki z mężczyznami, którzy nie spełniają ich oczekiwań? Czy to źle czy dobrze? (zdjęcie ilustracyjne)
Dlaczego kobiety decydują się na związki z mężczyznami, którzy nie spełniają ich oczekiwań? Czy to źle czy dobrze? (zdjęcie ilustracyjne) Foto: Luis Molinero/Shutterstock

Suzan Giżyńska, współautorka książki "Instrukcja obsługi faceta" podkreśla, że trzeba pozwolić sobie na… szukanie partnera. - Bo kobiety chciałyby szybko. Nie chcą cierpieć, nie chcą ryzykować. To musi być szybko i jak najmniejszym kosztem - mówi Suzan Giżyńska.

Zdaniem ekspertki młode kobiety nie znając siebie i swoich potrzeb wchodzą w relacje z mężczyznami i przeżywają rozczarowania. Od czego zatem zacząć szukanie miłości? Jakie kobiety najbardziej lubią mężczyźni? Jaki problem najczęściej stoi na drodze kobiet do miłości? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Grażyny Dobroń.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: Suzan Giżyńska (współautorka książki "Instrukcja obsługi faceta")
Data emisji: 30.05.2017
Godzina emisji: 11.16

ei/fbi

Czytaj także

Emo sapiens, czyli człowiek czujący

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 12:45
Emo sapiens istnieje od 2 milionów lat, ale dopiero teraz, dzięki zaawansowanej technologii, możemy poznać go bliżej. Co go cechuje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Smartfon genetyczny dla rolnika

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017 13:00
Wszystko się zieleni, nadchodzi prawdziwy sezon na warzywa i owoce, coraz częściej odwiedzamy warzywniaki i stragany. Jesteśmy przekonani, że te witaminowe bomby pochodzą z polskich szklarni. Niezależnie od tego, czy tak jest, nie brakuje w nich chemii. Polscy naukowcy znaleźli jednak sposób na to, jak sobie z tym poradzić.
rozwiń zwiń