Dziecko ma łączyć rodziców

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 10:45
Jak nie zgubić bliskości z mężczyzną, kiedy pojawia się dziecko? Jak powinien wyglądać związek po narodzinach dziecka? Co robić, żeby dziecko łączyło, a nie dzieliło rodziców?
Audio
Zobacz więcej na temat: dzieci psychologia rodzice

Czytaj także

Rodzinna kostka Rubika

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2009 00:00
Rodzina działa jak kostka Rubika. Są różne rodzaje kolorów, ale trzeba tak nimi operować, żeby powstała całość. Podobnie w rodzinie - ludzie wzajemnie się uczą i na siebie wpływają.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzicielstwo bliskości

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2010 00:00
Rodzicielstwo bliskości nie jest bezstresowym wychowaniem, nie jest wychowaniem "na mięczaka", nie wymaga poświęcenia rodziców, nie prowadzi do sytuacji, kiedy dziecko przesłania cały świat. Zatem czym może być rodzicielstwo bliskości ?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mężczyźni

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2009 00:00
"My mężczyźni jesteśmy nieskomplikowani. My nie rozumiemy i nie lubimy subtelnych, zakamuflowanych pytań. Zakamuflowane pytania nie istnieją. Zakamuflowane pytania przez ogródki nie istnieją również. Po prostu powiedz, o co chodzi" - to fragment "Manifestu mężczyzny", który kilka lat temu zrobił furorę w internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oczekiwanie

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2009 00:00
Oczekujemy dziecka, pozytywnej diagnozy, tego, żeby ktoś dawno niewidziany spędził z nami święta. Właściwie każdy czegoś oczekuje. To refleksyjny czas. Ile w tym niepewności, a ile nadziei? Zapraszam do rozmowy z Anną Gabryjelską-Basiuk, psychologiem
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co niesiemy ze sobą przez pokolenia?

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2009 00:00
Mój 40-letni znajomy rzadko myśli o sobie, o swoim szczęściu. Nawet tygodniowy wyjazd na wakacje przychodzi mu z trudem, mama zazwyczaj gorzej się czuje, mdleje, po przyjeździe mówi jak mogłeś mi to zrobić.
rozwiń zwiń