X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Oceń zawartość siebie w sobie

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2011 12:49
Zmiana diety na wiosnę pozwala oczyścić ciało i odzyskać formę. Ale co zrobić, by odzyskać pozytywną energię i poczuć się dobrze z samym sobą?
Audio

Psycholog Aneta Styńska podkreśla, że na naszą psychikę bardzo mocno wpływa wygląd zewnętrzny.

- Zrobimy sobie włosy, założymy nowe ubranie, buty i będziemy się czuli zdecydowanie lepiej – tłumaczy. Trudno się nie zgodzić, przecież każdy z nas patrząc w lustro woli uśmiechać się z zadowoleniem niż załamywać ręce.

Gość "Instrukcji obsługi człowieka" dodaje, że zmiana wyglądu jest podstawą, ale nie można na niej poprzestać. Każdy z nas potrzebuje czasu na przepracowanie swoich problemów, konfliktów, uporządkowanie swojego wnętrza. Bardzo często bowiem wyznajemy zasady i poglądy narzucone nam przez innych, zachowujemy się tak, by podobać się otoczeniu, a nie sobie.

– Trzeba sięgnąć głębiej, wyciągnąć wszystko, co nas przygnębia, co nie jest nasze, a nas obciąża. Oczyszczanie wewnętrzne polega właśnie na uświadamianiu sobie pewnych prawd, które pomagają nam wyzwalać się od nie siebie w sobie – zapewnia Aneta Styńska.

I pamiętajmy, że praca nad sobą to etat na całe życie!


Aby wysłuchać całej audycji, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Zapraszamy.

(asz)

Zobacz więcej na temat: boks diety

Czytaj także

Nauka potwierdza: śmiech to zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2011 10:30
Kilka sekund śmiechu dziennie wystarczy by dotlenić organizm. Badania potwierdzają prawdziwość powiedzenia "śmiech to zdrowie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Panna młoda, która drapie

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 15:24
- Każda kobieta ma w sobie pazur, suknia ślubna z kory brzozy byłaby sygnałem dla mężczyzny, że kobieta jest nie tylko mięciutka i delikatna - Ola z lasu opowiada o kobiecej sile i drodze do siebie samej.
rozwiń zwiń