X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Każdy ma swoją dziką naturę

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012 19:00
- Z powodu konwenansów i pouczeń tłamsimy swoją naturę. Widać to szczególnie w postawie młodych kobiet, które są usztywnione. Taniec to odmienia - mówi w Trójce
Audio
Każdy ma swoją dziką naturę
Foto: Glow Images/East News

Warsztaty "Dzika Gracja" Justyna Durmaj prowadzi od 2005 roku. Ich koncepcję warsztatów  tworzyła jako antidotum na wieloletnią pracę w korporacjach oraz zmagania z codziennymi wyzwaniami, często o wysokim poziomie stresu.

- Gdy człowiek zaczyna czuć, że nie jest na swoim miejscu, musi się odwrócić i zrobić krok do przodu - podkreśla w Trójce. Ona sama dopiero po kilku przystankach znalazła swoje miejsce i spokój w życiu.

Psycholożka i doradca rozwoju osobistego prowadzi warsztaty, w których połączyła wyjątkowy wpływ tańca orientalnego oraz odmian tańców afrykańskich na ciało i psychikę. Wykorzystała ich dynamikę w połączeniu z terapeutyczną pracą nad emocjami, towarzyszącymi życiowym wyzwaniom oraz trudnym sytuacjom życiowymi dla poprawy jakości życia, uwolnienia indywidualnego potencjału i wyzwolenia radości życia.

- Po kilku godzinach dzikiego tańca dziewczyny wychodzą bardziej pewne siebie, otwarte, pełne zachwytu nad sobą, uczą się lubić swoje ciało - zachęca w rozmowie z Grażyną Dobroń.

Więcej dowiesz się słuchając całej "Instrukcji obsługi człowieka - 9 sierpnia".

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.45. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń

Czytaj także

Panom wstęp wzbroniony!

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2011 10:41
- Mężczyźni na zabawie zaraz się upijają. Najlepiej bawią się same babki. Jest czas na fajne pomysły, czerpiemy radość z samego tańca - zapewniają uczestniczki babskiego combra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przetańcz wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2012 16:10
- Wiosną odczuwamy impuls do zmian. Chcemy, by było inaczej, radośniej niż zimą, jesteśmy spragnieni słońca i endorfin. Dlaczego nie zacząć od tańca brzucha? - proponuje dr Iwona Krędzielak-Manikowska.
rozwiń zwiń