X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie pogrywaj ze sobą!

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 12:21
- Nasz umysł nieświadomy wbrew pozorom wie znacznie więcej i namawiałbym wszystkich do słuchania, co nam w duszy gra i co de facto powinniśmy zrobić - mówi Marek Rożalski. Trener biznesu przekonuje, że warto słuchać własnej intuicji, zamiast każdego dnia pogrywać ze sobą.
Audio
  • Nie pogrywaj ze sobą! - "Instrukcja obsługi człowieka", 11.03.2013
Nie pogrywaj ze sobą
Foto: Glow Images/East News

Grażyna Dobroń tłumaczy, że ignorujemy sygnały, które pochodzą z naszego wnętrza, ponieważ dla wielu ludzi to racjonalizm, analizy i badania stały się wyznacznikiem zdrowia psychicznego, a jak zdarzy nam się jakiś trafny wybór, zrobimy coś po naszej myśli, to przypisujemy to raczej szczęściu.

Marek Rożalski, trener biznesu, uważa jednak, że umysł nieświadomie rządzi naszym całym życiem, a umysł świadomy to tylko drogowskaz, pewna logika. - Każde nasze działanie ma swój cel, tylko czasem trzeba trochę poczekać - mówi gość Trójki.

Trener biznesu wyjaśnia, że umysł nieświadomy to wypadkowa wszystkich naszych doświadczeń, a intuicja przychodzi pod postacią pewnych emocji, radości wewnętrznej. - Ludzie gubią kontakt ze sobą kiedy zaczynają być bezwzględnym egzaminatorem intuicji, która delikatnie nam podpowiada, a nienawidzi przymusu, przemocy i sprawdzania - mówi Marek Rożalski.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>

Czym kierują się ludzie, którzy osiągają sukcesy? Posłuchaj całej rozmowy!

"Instrukcja obsługi człowieka" w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń

Czytaj także

Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po bułeczkę

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2013 18:00
Oddając się sobotnio-niedzielnemu obżarstwu możemy nabawić się: pszennego brzucha, wałeczków tłuszczu, męskich cycków i bandziochów! A to wszystko dopiero czubek góry lodowej, bo przypadłości może być znacznie więcej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wytańcz zimowe zmęczenie!

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2013 14:45
- Tak naprawdę najpiękniejszym kosmetykiem dla kobiety jest jej wewnętrzne dobre poczucie, które z niej emanuje. To, że się sama ze sobą czuje dobrze, że uwielbia swoje ciało takie, jakie ono jest - mówi Justyna Durmaj, twórczyni warsztatów "Dzika Gracja", dawniej korporacyjna kobieta z depresją.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bycie kobietą to jest dar

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2013 13:00
Kobiecość można znaleźć i poczuć nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że jesteśmy zaniedbane i nieatrakcyjne. Niezależnie od statusu materialnego, urody i poziomu seksapilu, każda kobieta kobieca jest! Trzeba tylko poszukać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pozytywne myślenie: nastaw mózg na odpowiednie fale

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 10:30
Większość z nas chce zrzucić kilka kilogramów, przestać palić, nauczyć się kolejnego języka lub marzy o tym, by zapanować nad gniewem. Jednym to się udaje, innym nie. Okazuje się, że o wszystkim decyduje nastawienie na wydarzenie.
rozwiń zwiń