Grzegorz Markowski o swoich początkach w grupie Perfect

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2014 10:27
- Przyjechałem pachnący teatrem, nieprzeklinający, mówiący "dzień dobry" i wszedłem do bandy kudłaczy - tak Grzegorz Markowski wspomina swoją pierwszą próbę z muzykami zespołu Perfect.
Audio
  • Grzegorz Markowski o tym, jak to się wszystko zaczęło (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Grzegorz Markowski, wokalista zespołu Perfect
Grzegorz Markowski, wokalista zespołu PerfectFoto: Rafal RUFUS Perz/Wikimedia Commons/lic. CC 3.0

W rozmowie z Piotrem Metzem wokalista mówi, że poproszono go, aby zaśpiewał "Lokomotywę z ogłoszenia". - Dziesięciu recenzentów, jurorów. Pograliśmy to pół godziny i zobaczyłem aprobatę. Jakoś ten egzamin zdałem, jakoś się w tę melodyjkę wbiłem. Tak się zaczęło - opowiada Grzegorz Markowski.

Zespół Perfect z Mateuszem Trójki 2014 za całokształt osiągnięć twórczych w kategorii Muzyka Rozrywkowa >>>

Grupa Perfect jest kolejnym już bohaterem wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich gwiazd jak Edyta Bartosiewicz, Hey, Oasis, Johnny Cash, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Doors, Sting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi Hendrix, R.E.M., Elvis Presley, Prince, Michael Jackson, Nirvana, Foo Fighters, Frank Zappa, Kate Bush, Pearl Jam, Bruce Springsteen czy Red Hot Chili Peppers.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Autor:
Piotr Metz
Goście: Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz
Data emisji: 5.11.2014
Godzina emisji:
7.40

(kh/mk)

Czytaj także

Perfect: zarabiamy na poziomie ogrodnika Rolling Stonesów

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2014 13:00
- Ktoś powiedział, że pieniądze zniszczyły rock’n’rolla bardziej niż alkohol i inne używki. Coś jest na rzeczy. Axel Rose z zespołu Guns N’ Roses od 7 lat nie może się zebrać i ruszyć w trasę, bo może tego dobrobytu jest u niego za dużo. Nam wciąż się chce - mówił w radiowej Jedynce Grzegorz Markowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Markowski: moja córka Patrycja wygrała życie

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 12:40
- Jestem szczęśliwy, że się realizuje. Wygrała życie, ma wspaniałą rodzinę i świetny zawód. Trudny, stresujący, ciężki, ale bardzo pociągający - mówił w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" wokalista zespołu Perfect.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perfect: nasza muzyka to coś więcej niż rozrywka

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 13:25
- Zdarza się, że przytula mnie ktoś i mówi, że miał smutne i dramatyczne chwile w życiu, a piosenka "Niepokonani" dawała mu trochę nadziei. Piosenka, niby tylko zestaw słów i dźwięków, dla kogoś jest ważna. Urasta to do symbolu - mówił podczas koncertu "Lata z Radiem" wokalista Perfectu Grzegorz Markowski.
rozwiń zwiń