X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojskowe przeszkolenia dla cywilów

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 11:05
To dobra wiadomość dla osób, które chciałyby przejść przeszkolenie wojskowe, nie wiążąc jednak planów z armią. Spełnienie ich marzenia właśnie stało się możliwe.
Audio
  • Osoby niezwiązane z armią będą mogły przechodzić przeszkolenie wojskowe (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Niezwiązani z armią pasjonaci wojskowości będą mogli przechodzić profesjonalne przeszkolenia wojskowe
Niezwiązani z armią pasjonaci wojskowości będą mogli przechodzić profesjonalne przeszkolenia wojskoweFoto: PAP/Lech Muszyński

Wojsko Polskie deklaruje chęć szkolenia osób, które nie są zawodowo związane z armią. Skąd ten pomysł? - To odpowiedź na zapotrzebowanie społeczne, bo zmieniło się postrzeganie wojska i jego znaczenia dla bezpieczeństwa kraju. Jest grupa ludzi, która chciałaby niezobowiązująco przejść takie szkolenie - mówi Mariusz Cielma z portalu "Rynek Zbrojny".

Rzecznik prasowy Sztabu Generalnego WP płk Tomasz Szulejko tłumaczy w audycji, kto może wziąć udział w szkoleniach, jak przebiega weryfikacja kandydatów i gdzie powinni zgłosić się ochotnicy.

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Przygotował:
Mariusz Krzemiński
Goście: Mariusz Cielma (portal "Rynek Zbrojny"), płk Tomasz Szulejko (rzecznik prasowy Sztabu Generalnego Wojska Polskiego), gen. Roman Polko (były dowódca jednostki specjalnej Grom), Łukasz Wójciński (Stowarzyszenie Obronne FIA)
Data emisji: 03.03.2015
Godzina emisji: 6.38

(iwo, ei)

Czytaj także

Były żołnierz GROM: trzy słowa, po których nie czułem bólu

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 19:15
- GROM był całym moim życiem przez ostatnich 14 lat, a Krzyż Komandorski Orderu Krzyża Wojskowego to najwyższe odznaczenie jakie może dostać żołnierz w Polsce. Ja jestem 27 osobą, która została odznaczona tym krzyżem - mówi bohater reportażu Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej o pseudonimie "Naval".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W mundurze czuję się zupełnie innym człowiekiem"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 19:04
Najpierw kupują konie, potem szyją mundury i uczą się tańczyć mazura… Młodzi i starsi, ludzie różnych zawodów - zapaleni kawalerzyści.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Broń przyszłości dla polskiej armii

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 11:16
Potężne lasery, niewidzialne pociski i bomby, które potrafią wyssać energię z całego miasta. Za kilkanaście lat taki kosmiczny sprzęt ma znaleźć się na wyposażeniu polskiej armii.
rozwiń zwiń