"Trójka osobista" - urodzinowy prezent dla naszych słuchaczy!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 09:47
Od dziś 1 kwietnia będzie nie tylko rocznicą powstania Trójki, lecz także dniem, w którym rozpoczęła się radiowa rewolucja. Panie i Panowie! Z okazji obchodzonych przez nas 53. urodzin przedstawiamy przełomowy w historii radiofonii projekt - "Trójkę osobistą"!
Audio
  • "Trójka osobista" - urodzinowy prezent dla naszych słuchaczy! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
1 kwietnia to dzień urodzin radiowej Trójki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy spejclany prezent - Trójkę osobistą
1 kwietnia to dzień urodzin radiowej Trójki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy spejclany prezent - "Trójkę osobistą"Foto: Darek Kawka

Dzięki postępowi technologicznemu możliwe stało się realizowanie pomysłów, które jeszcze niedawno uznalibyśmy za wytwory bujnej wyobraźni twórców produkcji science fiction. Od dziś do tego rodzaju przedsięwzięć należy zaliczyć "Trójkę osobistą". To projekt, dzięki któremu słuchacze będą mieć bardzo duży wpływ nie tylko na kształt ramówki, lecz także na wybór prowadzących i gości Trójkowych audycji.

Tak rodziła się radiowa Trójka >>>

- Nigdy nie sadziłam, że dożyję takich czasów. W głowie mi się nie mieści, że są takie możliwości techniczne. Bardzo się cieszę, że możemy państwu zaproponować takie indywidualne słuchanie - mówi dyrektor Programu 3 Magda Jethon.

W audycji tłumaczymy, na czym polega radiowa rewolucja, której jesteśmy nie tylko świadkami, lecz przede wszystkim uczestnikami. Wyjaśniamy, co wspólnego z programem radiowym ma samochodowy przycisk do spryskiwaczy, i poznajemy nowe oblicze Heleny, która wciela się w rolę… komentatora sportowego. - Jestem pewna, że to się państwu spodoba - podsumowuje dyrektor Trójki.

Co jeszcze przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy z okazji 53. urodzin Trójki? >>>

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadził: Marcin Łukawski
Autor: Anna Rokicińska
Goście: Magda Jethon (dyrektor Programu 3), Marcin Zaborski (dziennikarz Programu 3), Artur Jóźwik (koordynator projektu "Trójka osobista")
Data emisji: 1.04.2015
Godzina emisji:
6:38

iwo/mk

Czytaj także

Początek radiowej historii Trójki i lądowanie na Księżycu

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 12:09
W latach 60. Beatlesi zmieniali muzyczny świat, a sobór watykański II zmieniał Kościół katolicki. Co z tamtego okresu znalazło się na kartach historii Polskiego Radia?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka obchodzi 53. urodziny!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 08:22
1 kwietnia Program 3 Polskiego Radia obchodzi 53. urodziny. Z tej okazji dziś na antenie wiele atrakcji
rozwiń zwiń