X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory prezydenckie 2015. "Zwyciężyły młodość i dynamizm"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 11:45
- To rzeczywiście wielkie zwycięstwo Andrzeja Dudy, ale wcale niełatwe - mówi prof Ewa Marciniak z Instytutu Nauk Politycznych UW.
Audio
  • Profesor Ewa Marciniak z Instytutu Nauk Politycznych UW podsumowuje kampanie prezydenckie Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Prof. Ewa Marciniak uważa, że  Andrzejowi Dudzie zwycięstwo zapewniła bardzo dobra kampania wyborcza, a szczególnie to, że postawił na kontakt bezpośredni z wyborcami
Prof. Ewa Marciniak uważa, że Andrzejowi Dudzie zwycięstwo zapewniła bardzo dobra kampania wyborcza, a szczególnie to, że postawił na kontakt bezpośredni z wyborcamiFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Jak tłumaczyła rozmówczyni Marcina Łukawskiego, źródłem sukcesu Andrzeja Dudy była sprawnie poprowadzona kampania wyborcza. - Zaczęła się spektakularnie i równie spektakularnie się zakończyła - mówiła profesor.

Specjalny serwis wyborczy >>>

W porannym "Zapraszamy do Trójki" podsumowywała całą kampanię zarówno Andrzeja Dudy, jak i Bronisława Komorowskiego. Wskazała, czego oczekiwali wyborcy i w jaki sposób Andrzej Duda na te oczekiwania odpowiedział. Wymieniła też prawdopodobne źródła porażki urzędującego prezydenta.

***
Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadził: Marcin Łukawski
Gość: profesor Ewa Marciniak (Instytut Nauk Politycznych UW)
Data emisji: 25.05.2015
Godzina emisji:
6:39

fbi/ei

Czytaj także

Andrzej Duda podsumowuje kampanię. Kandydat PiS: Polska potrzebuje dzisiaj dobrej zmiany

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 19:50
Obecna władza nie jest i od samego początku nie była uczciwa - mówił w środę kandydat PiS. Jak powiedział, na ostatniej prostej kampanii wyborczej prezydent Bronisław Komorowski "obieca wszystko".
rozwiń zwiń