Euro 2016: przed nami rzeź niewiniątek?

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 15:00
Adam Malecki analizował, jak może wyglądać dalsza droga polskiej drużyny na mistrzostwach we Francji. Okazuje się, że perspektywy są dla nas optymistyczne.
Audio
  • Adam Malecki relacjonuje kolejny dzień mistrzostw (Studio Euro/Zapraszamy do Trójki - ranek)
Po awansie do 18 finału Portugalia w kolejnym meczu zmierzy się z Chorwacją (na zdjęciu Cristiano Ronaldo)
Po awansie do 1/8 finału Portugalia w kolejnym meczu zmierzy się z Chorwacją (na zdjęciu Cristiano Ronaldo)Foto: PAP/EPA/MIGUEL A. LOPES

Na polskiej "drabince" rozgrywek raczej nie ma światowych potęg. - Część polska jest teoretycznie słabsza. Ta druga jest pełna wielkich reprezentacji i tam będzie rzeź niewiniątek - mówił Marek Koźmiński, wiceprezes PZPN.

Zapraszamy do wysłuchania codziennego raportu z Euro 2016. Adam Malecki mówił tym razem m.in., co słychać u Polaków i dlaczego musieli oni z poprzedniego meczu wracać taksówkami.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autorzy: Adam Malecki
Data emisji: 23.06.2016
Godzina emisji: 7.39

ei/mk

Czytaj także

Euro 2016: Russell Crowe a sprawa polska

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 13:55
Polska drużyna awansowała do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy. Zawodnicy naszej reprezentacji mówią, z czego są zadowoleni i co jeszcze mają do poprawienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W sobotę czas na wygraną ze Szwajcarią

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 17:35
Szwajcarscy piłkarze doceniają Polaków - swoich rywali w sobotnim meczu 1/8 finału mistrzostw Europy - ale też nie uważają, by sami stali na straconej pozycji. - Szanujemy ich, ale się ich nie boimy - podkreślali zgodnie.
rozwiń zwiń