X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co zabrać ze sobą, idąc na K2?

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 10:00
– Cały czas myślę o rzeczach, które zapomniałem spakować. W 2014 roku nie wziąłem całego worka ze skarpetami – mówi Janusz Gołąb, kierownik sportowy ekspedycji na K2.
Audio
  • Co zabrać ze sobą, idąc na K2? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Kamila Koziol/Shutterstock.com

Przygotowania do ekspedycji, takiej jak tegoroczna polska wyprawa na K2, trwają miesiące, a czasem nawet lata. – Są dwie karawany. Jedna z nich została wysłana już we wrześniu. Druga pojawiła się w bazie wypadowej teraz z całą ekipą. Tak naprawdę, cała tajemnica tkwi w prawidłowym spakowaniu wszystkich rzeczy – tłumaczy Marek Wierzbowski, sekretarz generalny Polskiego Związku Alpinizmu.

Jak prawidłowo spakować potrzebne sprzęty na wyprawę alpinistyczną? Czego trzeba mieć odpowiedni zapas? O tym w dołączonym nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Autorka materiału: Paulina Kozion
Data emisji: 15.01.2018
Godzina emisji: 6.23

ml/kd

Czytaj także

Wyprawa na Everest. Najmłodsza Polka na dachu świata

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2017 12:53
- Faktycznie mam szansę zostać najmłodszą Polką na szczycie tej góry, jednak nie to jest dla mnie najważniejsze. Liczy się sama wyprawa - mówi 25-letnia Sylwia Bajek, która na Czomolungmę wybiera się razem ze swoim partnerem Szczepanem Brzeskim. Jak himalaiści przygotowują się do zdobycia ośmiotysięcznika? 
rozwiń zwiń