Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2008 06:00
Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze. W Salonie Politycznym Trójki goście - nie tylko, choć przede wszystkim, ze świata polityki.
Audio

NBA, NHL, NFL czy MLB - to słynne amerykańskie ligi. Grają w nich najlepsi na świecie koszykarze, hokeiści, bejsboliści. Ich rozgrywki śledzą miliony kibiców, a zyski jakie przynoszą liczone są w miliardach dolarów. Jeden z polskich dziennikarzy sportowych wpadł na pomysł, by zorganizować polską ligę piłkarską, wzorując się na nich. Miałoby to zlikwidować patologie, ale wiązałoby się także z innymi zmianami. W ekstraklasie graliby tylko najbogatsi i nikt nie spadałby z ligi. O tym w porannej audycji.

Mobil King, sieć prałata Henryka Jankowskiego, sieć Avon, eMbank, a teraz kolejna, wprowadzana przez hipermarket Carrefour. Coraz ciaśniej robi się na polskim rynku operatorów sieci telefonii komórkowej. Dotąd mieliśmy czterech graczy, teraz przybywa ich niemal z każdym miesiącem.

Będzie kolejna relacja naszego specjalnego wysłannika do Izraela. Tam rozpoczął się Rok Polski.

Będzie też prasa, spotkanie z redaktorem Jerzym Jachowiczem i poranna rozrywka z Wojciechem Zimińskim.

 

Zapraszamy - Marcin Łukawski i Maja Borkowska

Czytaj także

Zespół Marcina Gortata pokonał Milwaukee Bucks

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2009 10:07
Polak przebywał na parkiecie ponad 8 minut, zdobył dwa punkty, miał dwie zbiórki oraz dwukrotnie faulował rywali.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oryginalne i nowoczesne medale dla najlepszych

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2009 11:10
Znany jest już kształt medali, które otrzymają najlepsi zawodnicy przyszłorocznych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Barcelonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs sportowy na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2010 16:37
Już 9 maja 2010 r. na antenie Trójki rusza konkurs sportowy, w którym główną nagrodą będzie bon na wycieczkę realizowaną przez biuro podróży Terra Marre.
rozwiń zwiń