Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2008 07:00
Rasistowskie wybryki kibiców - o tym opowiemy przed niedzielnym zjazdem PZPN. Będzie też o denerwujących współpasażerach z autobusów. Dziś także kolejne ćwiczenia przed maratonem. Nasz reporter będzie w warszawskim parku Skaryszewskim.

To ostatni moment, bo zareagować - tak sportowi publicyści komentują rasistowskie zachowania kibiców. Jutro zjazd PZPN. Czy będzie reakcja związku?

Dziś też o naszych autobusowych współpasażerach. Czy denerwują Państwa osoby, które w środkach komunikacji miejskiej przez całą drogę rozmawiają przez telefon komórkowy? Zapraszam do dyskusji.

No i jeszcze stałe punkty naszego porgramu, czyli kolejny odcinek audycji Michała Gąsiorowskiego i Tomasza Gorazdowskiego - "Kocham samochody". Dziś też ciąg dalszy przygotowań do maratonu. Paweł Homa ćwiczy w warszawskim parku Skaryszewskim

Zapraszam w imieniu swoim i Mai Borkowskiej, która przygotuje dla Państwa przegląd prasy.

Krystian Hanke

Czytaj także

Roma i Lazio ukarane za rasistowskich kibiców

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2010 23:11
Włoski Związek Piłki Nożnej nałożył kary finansowe na dwa kluby, których kibice w ostatniej kolejce ligowej skandowali rasistowskie hasła w stosunku do zawodników zespołów rywali.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reportaż: "Wybieram Polskę" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2010 18:15
Barry Solone jest czarnoskórym, amerykańskim muzykiem, choreografem i instruktorem fitness. 12 lat temu przyjechał z Nowego Jorku do Polski. Tutaj czuje się najlepiej, dlatego wybrał Polskę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy uznają brak tolerancji za cechę narodową

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2010 16:52
Zaledwie 25 procent Polaków jest pozytywnie nastawionych do imigracji Afrykańczyków do Polski - wynika z sondażu, jaki przeprowadziła pracownia SMG/KRC dla fundacji Afryka Inaczej.
rozwiń zwiń