X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2007 06:00
Zmiany w Ministerstwie Obrony Narodowej. O tym będziemy mówić. Powiemy też o wspólnych planach ministrów finansów i zdrowia. Jakich? Zapraszam!
Audio

Wczoraj do dymisji podał się Radosław Sikorski. Premier dymisję przyjął i stanowisko zaproponował Aleksandrowi Szczygle, szefowi Kancelarii Prezydenta. I ta propozycja została przyjęta! Czy odejście Sikorskiego wpłynie na pozycję Polski na arenie międzynarodowej? O tym w dzisiejszej audycji.

Będzie też o wspólnych planach ministrów finansów i zdrowia. Chodzi o ratowanie zadłużonych szpitali. Wyjaśnimy Państwu co to są "szpitale o znaczeniu strategicznym". Bo tylko te otrzymają pomoc.

I jeszcze raz będzie można usłyszeć piosenkę z filmu "Ryś". A uroczysta premiera komedii dziś wieczorem.

Zapraszam serdecznie

Marcin Łukawski

Czytaj także

Macierewicz: Sikorski był brutalnie inwigilowany

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2010 20:03
Antoni Macierewicz twierdzi, że obecny szef MSZ Radosław Sikorski był „brutalnie" rozpracowywany przez WSI podczas gdy wiceszefem MON był Bronisław Komorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rewolucja w polskiej armii. Kupujemy samoloty bezzałogowe

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2010 12:06
Ministerstwo Obrony Narodowej rozstrzygnęło przetarg na dostawę samolotów bezzałogowych. Wygrała go izraelska firma Aeronautics Defense Systems.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Szczygło

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2007 08:13
Chodzi o nie moje ambicje, nie ambicje kogokolwiek innego, tylko chodzi o bezpieczeństwo polskich żołnierzy. I to jest dla mnie najważniejsza rzecz.
rozwiń zwiń