Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2007 06:00
Zmiany w Ministerstwie Obrony Narodowej. O tym będziemy mówić. Powiemy też o wspólnych planach ministrów finansów i zdrowia. Jakich? Zapraszam!

Wczoraj do dymisji podał się Radosław Sikorski. Premier dymisję przyjął i stanowisko zaproponował Aleksandrowi Szczygle, szefowi Kancelarii Prezydenta. I ta propozycja została przyjęta! Czy odejście Sikorskiego wpłynie na pozycję Polski na arenie międzynarodowej? O tym w dzisiejszej audycji.

Będzie też o wspólnych planach ministrów finansów i zdrowia. Chodzi o ratowanie zadłużonych szpitali. Wyjaśnimy Państwu co to są "szpitale o znaczeniu strategicznym". Bo tylko te otrzymają pomoc.

I jeszcze raz będzie można usłyszeć piosenkę z filmu "Ryś". A uroczysta premiera komedii dziś wieczorem.

Zapraszam serdecznie

Marcin Łukawski

Czytaj także

Macierewicz: Sikorski był brutalnie inwigilowany

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2010 20:03
Antoni Macierewicz twierdzi, że obecny szef MSZ Radosław Sikorski był „brutalnie" rozpracowywany przez WSI podczas gdy wiceszefem MON był Bronisław Komorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rewolucja w polskiej armii. Kupujemy samoloty bezzałogowe

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2010 12:06
Ministerstwo Obrony Narodowej rozstrzygnęło przetarg na dostawę samolotów bezzałogowych. Wygrała go izraelska firma Aeronautics Defense Systems.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Szczygło

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2007 08:13
Chodzi o nie moje ambicje, nie ambicje kogokolwiek innego, tylko chodzi o bezpieczeństwo polskich żołnierzy. I to jest dla mnie najważniejsza rzecz.
rozwiń zwiń