X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Półkolonie, czyli aktywne wakacje w mieście

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 08:00
Pracujemy i nie mamy pomysłu na zagospodarowanie czasu swojemu dziecku w okresie wakacyjnym? Doskonałym pomysłem są półkolonie, których oferty pojawiają się w Internecie coraz częściej.
Audio
  • Czy warto wysłać dziecko na półkolonie? Oczywiście, że tak! (Zapraszamy do Trójki-ranek)
Dzieci bawiące się na Starym Mieście w Warszawie
Dzieci bawiące się na Starym Mieście w WarszawieFoto: Shutterstock.com/Katarzyna Uroda

Półkolonie to świetny sposób na to, by dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu, wykorzystało wakacje na bliższe poznanie i odkrywanie swojej najbliższej okolicy, np. swojego własnego miasta. – Nadal dominuje stereotyp, że półkolonie to jest rodzaj "lata w mieście", lata w blokach i że nie do końca można w taki sposób wypocząć. Jedziemy nad Zalew Zegrzyński, gdzie maluszki od piątego roku życia uczą się żeglarstwa. One zakochują się w żaglach – to jest dla nich forma wolności. Na każdym jachcie jest instruktor żeglarstwa i wychowawca wypoczynku, którzy pokazują, jak spędzać czas bezpiecznie i aktywnie – opowiada Karolina Kaczmarek, członek zarządu Sztorm Grupy, która organizuje aktywne półkolonie dla dzieci. 

Taka forma aktywności to, także dla najmłodszych, swoisty sprawdzian przed "tradycyjnymi" koloniami, gdzie dzieci spędzają dłuży czas z dala od rodziców.

O tym, jakie umiejętności dziecko może nabyć dzięki półkoloniom w mieście i co trzeba zrobić, by zasłużyć na dyplom "klawego warszawiaka", dowiedzieć się można z dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Prowadzący: Marcin Łukawski 
Autorka materiału: Justyna Godz
Goście: Karolina Kaczmarek (event manager, członek zarządu Sztorm Grupy), Bartłomiej Janicki (biuro turystyki miejskiej We love Warsaw), Anna Gutowska (Ośrodek "Gwarek" w Pieknej Górze)
Data emisji: 20.06.2019
Godzina emisji: 7.39

kr/ml

Czytaj także

Czy moja praca ma sens?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 14:00
Według badania "W poszukiwaniu sensu pracy" Polacy ze stałymi umowami, z dochodami powyżej 5 tysięcy złotych częściej odczuwają satysfakcję z pracy i widzą w niej sens.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy potrafimy oszczędzać prąd?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 13:15
Prąd dla firm drożeje drastycznie, a ceny ofertowe sprzedaży na przyszły rok są niemalże dwukrotnie wyższe.
rozwiń zwiń