X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Relacja z przeżyć ekstremalnych

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 17:23
Liczymy na to, że nasz reporter bezpiecznie przetrwa noc uwięziony w lesie. Rano posłuchamy jego relacji.
Las to nie tylko drzewa, krzaki i gałęzie. To czasami niestety również śmieci. Ale to, co psuje las, w sytuacji ekstremalnej może uratować życie (nie zachęcamy do śmiecenia). Krisek znalazł pod śniegiem stary worek. Paskudne, to prawda, ale może się przydać. Fotorelacja z akcji Od zmierzchu do świtu 2021 lutego 2013
Las to nie tylko drzewa, krzaki i gałęzie. To czasami niestety również śmieci. Ale to, co psuje las, w sytuacji ekstremalnej może uratować życie (nie zachęcamy do śmiecenia!). Krisek znalazł pod śniegiem stary worek. Paskudne, to prawda, ale może się przydać. Fotorelacja z akcji "Od zmierzchu do świtu" 20/21 lutego 2013Foto: Fot. Trójka

Mowa o akcji "Od zmierzchu do świtu", w ramach której Paweł Drozd wraz z instruktorem surwiwalu, z dala od cywilizacji, bez pożywienia, wody i jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz spędza noc w lesie.
Rano opowiedzą o swoich wrażeniach z tego eksperymentu.
Będzie też o fonografie, czyli urządzeniu wynalezionemu przez Thomasa Edisona, dzięki któremu 135 lat temu można było po raz pierwszy w historii zarejestrować ludzki głos.
Zapraszam w czwartkowy ranek między godziną 6.05 a 9.00,
Krystian Hanke