X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z urlopem jak z dzieckiem? Czekamy, a potem czar pryska...

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2013 10:55
Na urlop powinniśmy czekać jak na dziecko, które przez kilka miesięcy nosimy pod sercem. Nawet jeżeli długo oczekiwana pociecha w postaci urlopu nie odpowiada naszym wcześniejszym wyobrażeniom, to dlaczego nie mielibyśmy jej pokochać?
Audio
  • Z urlopem jak z dzieckiem: czekamy, a potem stres i rozczarowanie nas gubi (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Z urlopem jak z dzieckiem? Czekamy, a potem czar pryska...
Foto: Glow Images/East News

Nawet jeżeli nasz pięciogwiazdkowy hotel okaże się niewypałem, starajmy się zachować spokój i myśleć pozytywnie. Trenerka takiego myślenia, Beata Molska wyjazd na wczasy porównuje z przyjściem na świat dziecka, do czego wcześniej należy się odpowiednio przygotować.

- Pewne nowe rzeczy, jak poszerzenie się rodziny, czy urlop są silnymi stresorami - mówi trenerka pozytywnego myślenia. Młodzi rodzice do porodu przygotowują się w szkole rodzenia, uczą się odpowiedniej pracy przeponą. Ci, którzy zaplanowali wyjazd na urlop, by uniknąć skoków ciśnienia i nadmiaru stresu, także powinni nauczyć się odpowiedniego oddychania.

- Ja, po przyjeździe do hotelu i wielkim rozczarowaniu, siadłam i zaczęłam płakać - mówi pani Justyna, która mentalnie nie przygotowała się wcześniej na wyjazd do Grecji.

Trenerka pozytywnego myślenia radzi, aby w takich sytuacjach uruchomić przeponę i widzieć tylko pozytywne strony sytuacji. Jak to zrobić? Zapraszamy do wysłuchania materiału Marcina Gutowskiego i Barbary Marcinik.

Porannego pasma "Zapraszamy do Trójki" można słuchać od poniedziałku do soboty między godziną 6.00 a 9.00.

(ah)

Czytaj także

Polak na wakacjach wciąż wie za mało

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2013 09:20
Ponad jednak trzecia Polaków na wakacjach najbardziej obawia się upadłości biura podróży. Takie wyniki przynosi badanie przeprowadzone na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dramat pierwszego dnia urlopu? Jest na to rada

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2013 09:02
W jednej chwili i na siłę nie da się oczyścić myśli przed urlopem. Jak radzić sobie z takim stresem? Odpowiedź znajdą Państwo w premierowym odcinku nowej audycji w Trójce - "Wakacjo Leggins”.
rozwiń zwiń