X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka zaprasza na Szaloną Sztafetę Gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2014 12:22
To, co się dzieje w Szklarskiej Porębie i Karkonoszach jest ekstremalne! Nie ma tu zimy. Taka sytuacja zdarza się raz na kilkadziesiąt lat. Jednak to nas nie zraża. W sobotę odbędzie się Szalona Sztafeta Gwiazd.
Audio
  • Trójka zaprasza na Szaloną Sztafetę Gwiazd (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Od lewej: Dariusz Pieróg, Gabriela Darmetko, Sylwia Hjj i Michał Olszański już na zimowym posterunku
Od lewej: Dariusz Pieróg, Gabriela Darmetko, Sylwia Héjj i Michał Olszański już na zimowym posterunku Foto: PR

Co przygotowała Szklarska Poręba dla mnóstwa gości i dziennikarzy Trójki? - W sobotę czeka nas sporo atrakcji. W miejscu, gdzie biegała i wygrywała Justyna Kowalczyk, odbędzie się Szalona Sztafeta Gwiazd. Tam musieliśmy przenieść nasze zawody. Wiele konkurencji będzie czysto rekreacyjnych, ale będzie też bardzo poważny wyścig, będą pary mieszane - opowiada Grażyna Biedermann - szefowa biura promocji miasta.

Trójka w Szklarskiej Porębie>>>
- To spowoduje bardzo ciekawą konfigurację, do sztafety zapraszamy dwie panie i dwóch panów. Ma być także bieg indywidualny na dystansie trzech kilometrów.  Być może Krystian Hanke albo Robert Kantereit  sprawdzą się na takim dystansie - mówi Michał Olszański.
W sztafecie wystartują m.in. Ania Rusowicz, Martyna Jakubowicz, Maria Sadowska, Magda Steczkowska, Piotr Bukartyk. Będą kabareciarze: Tomasz Jachimek, Jacek Łapot, Grzegorz Halama. Jest też Piotr Stelmach, Kasia Borowiecka, Kasia Pruchnicka. Michał Nogaś z Polany Jakuszyckiej będzie nadawał relacje.

To wszystko już w sobotę na Polanie Jakuszyckej w Szklarskiej Porębie od godz. 12.00.

W tym roku zawody  wprzęgnięte zostały w  Zimowy Wehikuł Czasu. Na początek podczas Slalomu Gwiazdy zawodnicy ścigać się będą przy profesjonalnym pomiarze czasu i całkiem na serio.

W zawiązku z niedostatecznymi warunkami śniegowymi impreza "Dwubój Retro w Blasku Gwiazd" zaplanowana na 8 lutego 2014 została odwołana. O nowym terminie imprezy poinformujemy w innym czasie.

Slalom Gwiazd - emocje na śniegu!>>>
Relacje z zawodów oczywiście na falach Trójki.
Kategorie:
- Gwiazdy – kobiety i mężczyźni
- Snowboard – kobiety i mężczyźni
- Dzieci

Program:

  • godz. 14.00
    - rozgrzewka dla Gwiazd
    - konkursy z nagrodami dla publiczności
    - zabawy na śniegu dla całych rodzin
  • godz. 15.00 Sztafeta Gwiazd
  • godz. 16.30 – dekoracja Gwiazd

W programie m.in: taniec w wykonaniu Gildii Przewodników Sudeckich i wszystkich chętnych odtańczony na podstawie historycznych zapisów z początków XX w. , pokaz mody retro na scenie , polska premiera rakiet śnieżnych z funkcją zjazdu.

(mat. prom. biura promocji Szklarskiej Poręby)

Zobacz więcej na temat: Szklarska Poręba Trójka