X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najdroższy SMS w życiu

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2018 19:30
Oszuści stosują coraz więcej sztuczek, aby pozbawić uczciwych ludzi ich pieniędzy. Jedną z najnowszych metod są SMS-y premium, które mogą okazać się dużym obciążeniem dla naszych portfeli.
Audio
  • Najdroższy SMS w życiu (Zapraszamy do Trójki/ZD3 - popołudnie)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: flickr/MadFishDigital/CC BY 2.0

Nawet kilkadziesiąt złotych za jeden SMS. I to nie wysłany, a odebrany. W ten sposób nieuczciwe firmy naciągały posiadaczy telefonów komórkowych. Już niedługo takie praktyki mają zostać ukrócone za sprawą nowelizacji prawa telekomunikacyjnego. – Ma zostać wprowadzony próg kwotowy dla wiadomości SMS. Będzie istniała możliwość zwiększenia go, ale wymagać to będzie osobistej zgody właściciela numeru – mówi jeden z rozmówców Mariusza Krzemińskiego.

Taka próba wymuszenia może spotkać każdego z nas. Jak się przed nimi chronić? Co zrobić, gdy zostaliśmy oszukani? O tym w dołączonym nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi: Kuba Strzyczkowski
Autor materiału reporterskiego: Mariusz Krzemiński
Data emisji: 5.01.2018
Godziny emisji: 17.15

ml/mk


Czytaj także

Zakaz używania telefonów komórkowych w szkołach?

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2017 13:00
Minister edukacji Francji zapowiedział wprowadzenie całkowitego zakazu używania telefonów komórkowych w szkołach podstawowych i gimnazjach od września 2018 roku.
rozwiń zwiń