X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy zeznania Michaela Cohena pogrążą Donalda Trumpa?

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2018 19:49
Michael Cohen, były prawnik obecnego prezydenta USA, złożył zeznania, które obciążają samego Donalda Trumpa. Chodzi o oszustwa finansowe i nielegalną działalność na rzecz obcego mocarstwa w trakcie ostatniej kampanii wyborczej.
Audio
  • Czy sprawa Michaela Cohena zatrzęsie amerykańską polityką? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Michael Cohen
Michael CohenFoto: JStone/Shutterstock.com

– Zeznania Cohena i wskazanie na to, że Donald Trump, jeszcze jako kandydat, polecił mu opłacenie dwóch kobiet, by zachowały milczenie w sprawie romansu z przyszłym prezydentem, to poważne oskarżenie. Pokazuje, że prezydent świadomie naruszył amerykańskie prawo wyborcze, by wpłynąć na wynik wyborów – mówi Łukasz Pawłowski z Kultury Liberalnej.

– Może się wydawać, że to drobne przewinienie, bo nieraz zdarza się, że ktoś źle wydaje pieniądze w trakcie kampanii lub pojawiają się inne nieprawidłowości, ale czym innym jest wydanie określonych środków w niewłaściwy sposób czy ich złe zaksięgowanie, a czym innym świadome złamanie prawa wyborczego w tak wrażliwej sprawie. Wydaje się, że gdyby te fakty ujrzały światło dzienne przed wyborami, mogłyby mieć wpływ na ich wynik. To absolutnie nie jest jedyne, co Cohen wie i może ujawnić o Trumpie – dodaje gość Trójki.

Jakie konsekwencje dla prezydenta USA mogą przynieść zeznania Michaela Cohena? Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Prowadzi: Ernest Zozuń
Gość: Łukasz Pawłowski (Kultura Liberalna)
Data emisji: 28.08.2018
Godzina emisji: 17.20

ml/mk

Czytaj także

Problemy Donalda Trumpa

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 17:54
O spotkaniu Donalda Trumpa z Władimirem Putinem w Helsinkach mówi cały świat. Postawę prezydenta Stanów Zjednoczonych media oceniają jednak negatywnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe porozumienie nuklearne na linii USA – Iran?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2018 18:15
Donald Trump wyraził w gotowość spotkania z prezydentem Iranu Hasanem Rowhanim. Amerykański prezydent mówi o możliwości negocjacji nowego porozumienia nuklearnego z tym Krajem.
rozwiń zwiń