X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Eskalacja konfliktu indyjsko-pakistańskiego

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 17:45
Siły powietrzne Pakistanu zestrzeliły w dwa indyjskie samoloty bojowe po przekroczeniu przez nie granicy w Kaszmirze – poinformował rzecznik pakistańskiej armii.
Audio
  • Krzysztof Renik o konflikcie indyjsko-pakistańskim (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Czy grozi nam kolejna wojna indyjsko-pakistańska?
Czy grozi nam kolejna wojna indyjsko-pakistańska? Foto: PAP/EPA/SHAHZAIB AKBER

Co najmniej sześcioro cywilów zginęło, a kilkoro zostało rannych w ostrzale moździerzowym, dokonanym przez indyjskich żołnierzy w Kaszmirze – poinformowała pakistańska policja. Do incydentów doszło dzień po ataku indyjskiego lotnictwa, który według władz w Delhi był wymierzony w obóz szkoleniowy islamistycznego ugrupowania Jaish-e-Mohammed w północno-zachodnim Pakistanie.

Według szefa indyjskiego MSZ Vijaya Gokhale w nalocie zginęło "bardzo wielu" islamistów. Takie doniesienia płyną z pogranicza indyjsko-pakistańskiego. Granica miedzy obu państwami od lat jest niespokojna, ale te wydarzenia konflikt podnoszą na wyższy szczebel zagrożenia.

Czy grozi nam kolejna wojna indyjsko-pakistańska? Ernest Zozuń szukał odpowiedzi wraz z z Krzysztofem Renikiem, wieloletnim korespondentem Polskiego Radia. Zapraszamy do wysłuchania tej rozmowy. 

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: 
Patrycjusz Wyżga
Autor rozmowy: Ernest Zozuń 
Gość: Krzysztof Renik (wieloletni korespondent Polskiego Radia w Delhi)
Data emisji: 27.02.2019
Godzina emisji: 17.22

kw

Czytaj także

Kto będzie rządzić w Mołdawii?

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 18:00
– Partia Vladimira Plahotniuca, która zdobyła trzecie miejsce w mołdawskich wyborach parlamentarnych, jest języczkiem u wagi i pokazuje to, co jest istotą kłopotów we współczesnym postsowieckim świecie, czyli problem oligarchii – mówi Paweł Kowal z PAN, były wiceszef polskiej dyplomacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co planuje Iran?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 17:30
Minister spraw zagranicznych Iranu Mohammad Dżawad Zarif, uważany za jednego z najważniejszych architektów międzynarodowego porozumienia ws. irańskiego programu nuklearnego z 2015 roku, nieoczekiwanie podał się w poniedziałek do dymisji.
rozwiń zwiń