X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zd3

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 16:00
Wielcy wygrani i wielcy przegrani w Eurowyborach 2009. Do tych pierwszych na pewno można zaliczyć dotychczasową Komisarz Unii Europejskiej Danutę Huebner. Do tych drugich Mariana Krzaklewskiego , który przepadł w wyborach na Podkarpaciu.
Audio

A chciał wyjść z tzw. "politycznego niebytu".

            Parlement Europejski politycznie "skręca lekko w prawo" . I o tym porozmawiamy z nasza korespondentką w Brukseli Beatą Płomecką.

            Ponadto ostatnie relacje z wielkiego wyścigu. Pani Kasia i pan Marek są już na miejscu w Trójce. Ale w drodze jest jeszcze pan Robert. Utknął gdzieś w Niemczech.

            Powrócimy też do naszego konkursu "Prawda to czy fałsz" . Państwo polubili już ten konkurs .

            Zapraszam Michał Olszański.

Czytaj także

Jarosław Zieliński, PiS

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2009 08:13
"Oczywiście trudno dyskutować z sądem, wyrok zapadł i go wykonamy. To nie oznacza, że nie mamy swojego zdania w sprawie tego wyroku. Osobiście daleki jestem od tego, by ten wyrok uważać za sprawiedliwy i bezstronny."
rozwiń zwiń

Czytaj także

Danuta Hübner

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 08:13
"Najważniejszy będzie na pewno nowy budżet na okres 2014-20, bo będziemy – myślę – po wyjściu z kryzysu budować gospodarkę. Będzie bardzo dużo zmian w agendzie politycznej UE, i tego trzeba będzie bardzo pilnować."
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Flis, socjolog

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2009 08:13
"Kierownictwa partii uważają, że coś jest ważne wtedy, kiedy się o tym mówi w mediach, w związku z czym, jak się nie powie w mediach o rozliczeniach, to nikt się w środku nie będzie rozliczał, bo taki jest mechanizm. "
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Zalewski

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2009 08:13
To jest polityka, a nie sport i tutaj liczy się również droga, którą przebywamy, a ta droga polega na tym, że Polska po dziesięciu latach swojego członkostwa w NATO ma bardzo poważnego kandydata, który utrzymuje się w stawce do samego końca.
rozwiń zwiń