X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielki prezent dla Donalda Trumpa

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 17:30
Po ponad 20 miesiącach prac, komisja prokuratora generalnego Roberta Millera nie znalazła dowodów na to, że sztab Donalda Trumpa uczestniczył w zmowie, lub koordynował działania z Rosją, by wpłynąć na wynik wyborów w 2016 roku.
Audio
  • Koniec dochodzenia komisji Millera (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Donald Trump
Donald TrumpFoto: geralt/Pixabay

Donald Trump borykał się przez 22 miesiące z oskarżeniami o współpracę z Rosją. Mówił o polowaniu na czarownice i popadał w konflikty z mediami. Niewielu mu wierzyło, jednak obecnie sytuacja uległa zmianie.

– Trudno posądzać komisję Millera o sympatię wobec prezydenta Trumpa. Republikanie i Biały Dom konsekwentnie mówili, że jest ona naszpikowana Demokratami, którzy szukają "haków" na prezydenta. Teraz trzeba się będzie zastanowić, jak będzie wyglądała teraz amerykańska polityka. Demokraci pokładali wielkie nadzieje w tym, że Miller znajdzie dowody na spisek Trumpa z Rosjanami, że będzie uzasadnienie tej tezy, że niemożliwe jest, żeby Amerykanie wybrali kogoś takiego na prezydenta. Okazuje się, że to trwające 22 miesiące śledztwo, to para, która poszła w gwizdek – mówi Jakub Mielnik z tygodnika Wprost.

Czy Donald Trump wykorzysta obecną sytuację w trakcie zbliżającej się kampanii wyborczej? Zapraszamy do słuchania dołączonego nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: 
Marcin Pośpiech
Autor rozmowy: Michał Żakowski
Gość: Jakub Mielnik (dział zagraniczny tygodnika Wprost)
Data emisji: 25.03.2019
Godzina emisji: 17.19

ml

Czytaj także

Kto odpowiada za śmierć rosyjskich dziennikarzy w Afryce?

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2018 17:15
Rosyjskie media podjęły dziennikarskie śledztwo w sprawie śmierci ekipy filmowej, zamordowanej w Republice Środkowoafrykańskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czemu służą chińskie inwestycje w Afryce?

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 17:45
Chiński prezydent Xi Jinping ogłosił wielki program inwestycji w Afryce.
rozwiń zwiń